Egiptietis masažistas paneigia mitus apie celiulitą

@ Shutterstock

Lietuvoje gyvenančio ir savo masažo verslą vystančio egiptiečio Ašrafo Attios teigimu, pavasarį moterys lėkte lekia į anticeliulitinio masažo procedūras, tikėdamosi išspręsti visas problemas vos vienu masažisto mostu.
 
„Dažnai moterys imasi veiksmų paskutinę sekundę, likus kelioms savaitėms iki atostogų, ir griebiasi visų egzistuojančių priemonių, kokias tik randa internete. Įvairūs kremai, procedūros, mankštos, lazeriai, vitaminai ir panašiai. Tačiau tokios desperatiškos paieškos dažniausiai baigiasi veltui išleistais pinigais ir be matomų rezultatų“, - teigia masažistas.

 
Pasak jo, veiksmingų sprendimų, kaip panaikinti apelsino žievelės efektą, tikrai yra, tačiau tuo rūpintis reiktų pradėti daug anksčiau. „Svarbiausia suvokti – kad šią problemą reikia spręsti kompleksiškai, ir vien patogiai įsitaisyti ant masažo stalo tikrai nepakaks“, - juokiasi Ašrafas.
 
„Celiulito gydymą sudaro visas masažų kursas, kurį lydi griežta mitybos kontrolė ir mankštos sporto klube ar gamtoje. Labai svarbią rolę čia atlieka vanduo, kurio reikia išgerti bent du litrus per dieną. Kai visa tai tampa įpročiu, pasirodo ir rezultatai, kurie moterims grąžina pasitikėjimą savimi“, - sako masažistas ir pateikia populiariausius mitus apie celiulitą.
 

  • Geriausia priemonė nuo celiulito – kardio treniruotės. „Kardio treniruotės išties padeda deginti riebalus ir numesti svorio, tačiau celiulito išnykimui daug įtakos tai nedaro. Jėgos treniruotės, kurios gerina raumenų tonusą, greitina kraujotaką, tikrai yra vienas iš komponentų, padedančių sustabdyti celiulito plitimą“, - teigia masažistas.
  • Įdegis padeda atsikratyti celiulito. „Dažnai iš klienčių girdžiu, kad jos kažkur perskaitė ar išgirdo, kad lankymasis soliariume padeda užmaskuoti celiulito požymius. Visiškas mitas! Galbūt ant įdegusios odos apelsino žievelės efekto nesimatys taip ryškiai, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje nuolatinis lankymasis soliariume tik pablogins situaciją, pasendins odą ir išryškins tai, ką norėjote nuslėpti“.
  • Tik antsvorio turintys žmonės kenčia nuo celiulito. „Tikrai ne! Į anticeliulitinio masažo seansus ateina lieknutės manekenės, kurios kaip tik dažnai trūksta kūno masės. Svoris visiškai nedaro įtakos celiulito atsiradimui, svarbiausias faktorius čia – genai ir propaguojamas gyvenimo būdas“, - pasakoja masažistas.
  • Staigus svorio metimas padeda įveikti celiulitą. Pasak Ašrafo, tai dar vienas gajus mitas, paplitęs visuomenėje. „Sumažėjęs svoris gali sumažinti celiulito paplitimą tam tikrose zonose, tačiau kitoms moterims dažnai šis atvejis suveikia priešingai – celiulito požymiai tik dar labiau išryškėja, todėl jokios garantijos čia nėra, ir šiuo mitu tikrai neverta tikėti“.
  • Celiulito atsiradimą lemia genai ir jo atsikratyti neįmanoma. „Iš dalies tai tiesa, celiulito atsiradimą dažnai nulemia genetika, tačiau jo atsikratyti tikrai įmanoma. Svarbu atrasti teisingas priemones tam padaryti ir į visą gydymo procesą žiūrėti kaip į gyvenimo būdo, senų įpročių pakeitimą“, - sako Ašrafas.
  • Celiulito priešas – stangrinamieji kūno kremai. „Jeigu tiesiog pasitepsite stangrinamuoju kūno kremu, jis jokio stebuklingo rezultato tikrai nesuteiks. Nėra jokių moksliškai pagrįstų duomenų, kad kremai ir jų sudėtyje esantys komponentai gali paveikti celiulito atsiradimą ar išnykimą. Žinoma, jei specialūs kremai yra įtrinami specialiais anticeliulitinio masažo judesiais, tuomet taip, rezultatas bus“.
» Rašyti komentarą