4 idealios odos paslaptys

Nors ir labai dėl to apmaudu, tačiau pasigirti idealia oda gali toli gražu ne kiekviena. Mes norime pamiršti raukšles ir spuogus, bet dažniausiai nežinome, kaip pasiekti savo tikslo.

Dermatologų teigimu, taisyklinga priežiūra – tai gražios odos garantas. Tereikia laikytis kelių taisyklių:

 

  • Nepamirškite naudoti apsauginio kremo nuo saulės. Rinkitės tokį, kuris apsaugos ir nuo A, ir nuo B spektro ultravioletinių spindulių. Apsauginis faktorius turėtų būti ne mažesnis kaip 30, ir teptis šia priemone patartina netgi debesuotą dieną.
  • Rinkitės kosmetiką su retinoidais. Kosmetologų teigimu, retinoidai yra itin svarbūs, jeigu norite sustabdyti ar bent jau sulėtinti odos senėjimą. Kaip rodo tyrimai, šie dariniai padeda išvalyti poras, gydo bėrimus, lygina raukšles ir mažina pigmentaciją.
  • Nepadauginkite odos priežiūros priemonių. Jeigu pradėsite naudoti daug įvairios kosmetikos, labai tikėtina, kad kai kurios iš jų slopins kitų poveikį (pavyzdžiui, salicilo ir glikolio rūgštis ardo retinolį ir vitaminą C).
  • Nekaitaliokite kosmetikos per daug dažnai, tegul oda prie jos pripranta. Geriausia, kad parinktumėte priemones atsižvelgdama į metų laiką (vasarą pravers drėkinamasis kremas, o žiemą jį bus geriau pakeisti maitinamuoju).
» Rašyti komentarą
» Komentarai
jurgita
2012-09-10 16:42
buti grazioms jums pades laura beaumont kompanijos produktai. paulaavenue.lt