Kaip greičiau sulieknėti minant dviračio pedalus?

Iki vasaros liko visai nedaug, viltys atgauti formą tirpsta tiesiog akyse. Tačiau nuleisti rankų tikrai nereikia – pasiekti tikslą tikrai įmanoma. Štai keli patarimai, kaip tą padaryti važinėjantis dviračiu.
 
Pasivažinėkite prieš pusryčius
 
Kasryt prieš pusryčius pavažinėkite dviračiu 20 minučių. Neseniai atlikti tyrimai parodė, kad riebalai dega daug greičiau, kai esame alkani. Vien tokie pasivažinėjimai padės per savaitę sudeginti iki 2000 kcal ir pagreitinti medžiagų apykaitą. Šį triuką prieš lenktynes naudoja netgi profesionalūs dviratininkai.
 
Sportuokite intensyviai
 
Intensyvumas svarbus netgi minant pedalus. Kaitaliokite lėtą ir greitą važiavimą – taip jūsų organizmas efektyviau degins riebalus.
 

Važinėkitės ne tik keliu
 
Važinėjantis ne keliu per valandą galima sudeginti net 600 kcal daugiau, negu važiuojant lygiu asfaltu. Be to, tada jūs priversite dirbti visą savo kūną (liemuo, rankos ir kojos bus įtempti).
 
Važiuokite į kalnus
 
Mažai kam patinka kilti dviračiu į kalną: tai sunku, visos organizmo sistemos (įskaitant ir širdies bei kraujagyslių sistemą) gauna didesnį krūvį. Tačiau yra ir privalumų. Skirkite tam po dvi dienas per savaitę, ir jau po mėnesio pamatysite rezultatus.
 
Pasistiprinkite
 
Jūs galite minti pedalus visą dieną, ir jūsų organizmui bus būtina energija. Gaukite jos valgydami ne kenksmingą ir sunkų maistą, o lengvus ir naudingus užkandžius. Pavyzdžiui, bus patogu suvalgyti maistingą javainių batonėlį ar išgerti baltymų kokteilį.

» Rašyti komentarą