Jaudinantis susitikimas su slaugytoja po 42 metų

Kai kurie susitikimai ir pažintys kardinaliai keičia mūsų gyvenimą. Vieni į jį atneša laimės ir džiaugsmo, kiti – išmėginimų ir patirties... Vienaip ar kitaip tie, su kuriais susikerta mūsų keliai, palieka pėdsaką mūsų širdyse.
 
Panašiai nutiko ir 52 metų fermeriui iš Alabamos Geriui Bentliui. Jis po 42 metų pagaliau susitiko su medicinos seserimi, po širdies operacijos parodžiusia jam ypatingą dėmesį ir rūpestį. 1973-iaisiais jis buvo vaikų namų auklėtiniu, kuriam reikėjo sudėtingos operacijos. Vaiko sveikatos būklė buvo itin sunki, ir mažai kas tikėjo, kad jis išgyvens.
 
Tačiau tuo sunkiu periodu Geris rado tikrą draugę – jauną ir rūpestingą slaugytoją, kuri visokeriopai palaikė berniuką. Ji būdavo šalia dieną ir naktį, puikiai suprasdama, kad be jos daugiau nėra kam juo pasirūpinti.
 
Dešimtmečiui našlaičiui pavyko išsikapstyti, ir jų keliai išsiskyrė. Geris nieko nežinojo apie tą, kuri jam tuo periodu atstojo motiną. Viskas, ką jis turėjo – tai tik nuotrauka, palikta prisiminimui, ir darbuotojos vardas.


Geris ilgai saugojo šviesius prisiminimus apie šį jo širdžiai tokį artimą ir brangų žmogų, ir po 42 metų nutarė ją susirasti, pasinaudojęs socialiniu tinklu „Facebook“. Vyras įkėlė savo puslapyje seną nuotrauką, pasidalino savo istorija ir paprašė atsiliepti visų, kurie bent kažką žino apie Keti (toks buvo slaugytojos vardas).
 
Labai greitai vyras sulaukė atsakymo – iš pradžių atsiliepė ieškomos moters dukros, o galiausiai – ir ji pati.
 
Keti ir Geris pagaliau susitiko. Vyras sunkiai sulaikė ašaras ir dėkojo savo išgelbėtojai už gerumą ir rūpestį.
 
Štai kelios jų jaudinančio susitikimo akimirkos.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
kugelis
2015-12-04 13:36
labai sujaudino
valentina
2015-11-19 13:06
Ji jam buvo uz angela sarga ,manau dieka jos jis ir pasveiko ,nes emocine bukle zmogaus gali isgiditi arbais dales prisideti prie isgijimo,dziugu kad je vel susitiko ,sveikatos jemsidaug daug graziu akimirku .
lilia
2015-11-17 13:19
labai jaudinanti istorija daugiau reikia rasyti apie geri o dabar ka mes skaitome