Įžymybių grožio paslaptys

Kiekviena moteris turi savų grožio paslapčių, tačiau visada nori žinoti, ką slepia kitos. Šį kartą išduosime, kokiomis priemonėmis pasitiki įžymybės.

Victoria Beckham mėgsta šiltas kojines

Victoria Beckham jau seniai laikoma grožio ir stiliaus etalonu. Su tuo sudėtinga ginčytis: ji puikiai žino, kaip pasirodyti, kaip akcentuoti savo privalumus ir paslėpti trūkumus, kaip pozuoti fotografams ir panašiai. Ji pripažįsta, kad nėra tobula, ir žmogiški dalykai jai ne svetimi. Ji, kaip ir daugelis moterų visame pasaulyje, nenumoja ranka ir į liaudiškas grožio priemones, pavyzdžiui: kad suteiktų plaukams daugiau žvilgesio, ji skalauja juos šaltu vandeniu. Nors tai nėra labai malonu, tačiau efektas akivaizdus. Victoria taip pat gana dažnai tepa maitinamuoju kremu pėdas, o po to užsimauna šiltas vilnones kojines. Antrajai pusei tai gal ir nepatinka, bet... Taikstosi.

Julia Roberts naudoja alyvuogių aliejų

Ar kada atkreipėte dėmesį, kokios gražios ir išpuoselėtos šios aktorės rankos? Pasiekti tokių rezultatų jai padėjo alyvuogių aliejus – šią priemonę Julia tiesiog dievina. Reguliariai (galima sakyti, kad beveik kasdien) ji šildo aliejų ir tepa ant rankų odos. Masažuojamieji judesiai atpalaiduoja, pats aliejus stiprina nagus, slopina sudirgimus, suteikia odai gražią spalvą. Alyvuogių aliejų galima pakeisti linų sėmenų aliejumi – jo kvapas kai kam nelabai malonus, tačiau taip jūsų rankos taps dar gražesnės.


Cindy Crawford teikia pirmenybę kavos tirščiams

Šiam modeliui jau per keturiasdešimt, tačiau pažiūrėjus į fotografijas, tuo patikėti labai sunku. Cindy taip pat turi savų grožio paslapčių – pavyzdžiui, ji reguliariai darosi kavos tirščių šveitiklį ir palepina juo kūną. Ši priemonė švelniai nuvalo suragėjusias odos ląsteles, suteikia jai aksominio švelnumo, pamaitina ją ir padaro švytinčia. Taip pat garsioji buvusi Richardo Gere žmona kas rytą suvilgo piene vatos tamponėlį ir nuvalo juo veidą.

Catherine Zeta-Jones dievina medų

Ši žymi Holivudo gražuolė labai daug dėmesio skiria savo plaukams. Viso pasaulio moterys jų pavydi, tačiau pasinaudoti ta pačia gudrybe gali kiekviena. Kad plaukai būtų lygūs ir gražiai žvilgėtų, Catherine plauna galvą skysto medaus ir alaus mišiniu. Ji išduoda, kad ši priemonė plaukus padaro itin minkštus, palengvina šukavimą, be to, maloniai kvepia.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Vardas
2012-10-28 15:47
O kur Jennifer Lopez, kurios nuotrauka įdėta nuorodoje į straipsnį ))
hmmmm
2012-05-25 20:57
tai kad visose nuotraukose jo sprifotošopintos...
ir dar rašo apie natūralų grožį...