Kaip atsikratyti dvigubo pagurklio?

Dvigubas pagurklis – negražus, bet visų žvilgsnius traukiantis dalykas. Tiems, kam teko „laimė“ nešioti šią „puošmeną“, ramybės nėra nei dieną, nei naktį – įkyrios mintys lenda į galvą, pirštai patys tiesiasi pačiupinėti visų problemų kaltininką. Tačiau užtenka pastebėti pašnekovo žvilgsnį, ir mūsų tiesiog neįmanoma atpažinti – kaklas ištiestas, nugara graži, pečiai atlošti, galva išdidžiai pakelta... Pagurklis verčia moteris dažniau dirstelėti į veidrodį, atsisakyti dar vieno torto gabaliuko, pradėti sportuoti, lepinti masažu veido ir kaklo odą...

Dvigubas pagurklis paprastai atsiranda vyresnėms nei 25 metų amžiaus moterims. Beje, visai nebūtinai apvalutėms – šios problemos priežastys yra raumenų tonuso sumažėjimas. Kuo dailiosios lyties atstovei daugiau metų, tuo sudėtingiau kovoti su dvigubu pagurkliu.

Geriausia pradėti kovą su šiuo kosmetiniu defektu iš karto, kai tik jį pastebite, tačiau jeigu jis įsisenėja ir tampa akivaizdus visiems, pasinaudokite šiais patarimais.

Pratimas su šlapiu rankšluosčiu

Sušlapinkite medvilninį rankšluostį lediniame vandenyje ir nuspauskite, tada į dešinę ranką paimkite vieną jo galą, o į kairę – kitą. Ištempkite taip, kad jis būtų po smakru. Atleiskite kampus, kad vidurys atsipalaiduotų, o tada staigiai truktelėkite į šonus. Turite išgirsti pliaukštelėjimą per pagurklį. Pakartokite šį judesį 20 kartų, kartokite kasdien tol, kol pagurklis sumažės. Beje, rezultatus pastebėsite labai greitai.

Pratimas „Holivudiška šypsena“


Suimkite kaklą abiem rankom, tada labai plačiai nusišypsokite ir pradėkite kelti smakrą aukštyn. Pakartokite 25 kartus. Rankomis turite jausti raumenų pasipriešinimą. Šis pratimas padės ne tik patempti pagurklį, bet ir pagerinti veido ovalą.

„Pasipriešinimas“

Šis pratimas per trumpą laiko tarpą duoda gana neblogų rezultatų. Atsisėskite ant kėdės, alkūnes pasidėkite ant stalo, sujunkite plaštakas. Padėkite smakrą ant plaštakos ir pradėkite spausti tai rankomis smakrą, tai smakru rankas. Turite jausti nedidelį pasipriešinimą. Jau pirmąją dieną po tokios treniruotės pastebėsite teigiamą poveikį.

Vakarais būtinai darykite kaklo masažą, tepkite jo odą kremu. Judesiai turi būti glostomieji, tačiau reikia daryti juos išorine delno puse, judėti iš apačios į viršų, o ne atvirkščiai.

Rytais galima pamasažuoti kaklą šaldytos vaistažolių arbatos kubeliais – tai gerai tonizuoja  kaklo raumenis ir patempia odą.

Dar keli naudingi patarimai

  • Įpraskite kiekvieną vakarą prieš miegą pasitepti ir veidą, ir kaklą naktiniu kremu, pamasažuoti kaklą ir smakrą tapšnojamaisiais judesiais.
  • Vaikščiojant ir sėdint labai svarbu išlaikyti taisyklingą laikyseną. Galva visada turi būti tiesiai.
  • Miegokite ant neaukštos pagalvės, kad smakras būtų kaip galima toliau nuo krūtinės.
» Rašyti komentarą
» Komentarai
Rejuvi Z gelis veido kontūrams
2013-04-10 10:47
Intensyvus, stiprios koncentracijos gelis, sudėtyje turintis theophyllisilano ir vaistažolių ekstraktų, naikina pagurklį ir paakių maišelius, stangrina odą.

Naudojimas: tepkite ant probleminių sričių ir palikite mažiausiai 6 valandas. Rejuvi gelį geriausia naudoti nakčiai, Rejuvi Z veido kontūrų kremą – dienai.

www.rejuvi.lt
Anonimas
2012-12-30 21:50
As esu liekno sudejimo, bet vistiek yra pradejes formuotis pagurklis((
katiki
2012-05-18 15:17
Dar galit daryt pratimus su liežuviu labai veiksmingi
Dina
2012-05-10 21:43
Prie ko čia valgymas?
Viralas
2012-05-10 21:43
Maziau valgykit, damos, ir pagurklio nebus