Kūno šveitikliai savomis rankomis

Bėgant metams, žmogaus kūnas ima keistis. Vienos dailiosios lyties atstovės anksčiau ar vėliau pastebi, kad oda sudribo, tapo sausesnė. Kitos gi su siaubu apžiūrinėja save veidrodyje ir svarsto, kaip atsikratyti išryškėjusio celiulito problemiškose vietose. Pirktinės priemonės būna gana efektyvios (žinoma, ne visos), tačiau kainuoja nepigiai. Dėl šios ir daugelio kitų priežasčių imama ieškoti alternatyvų. Ar žinojote, kad išsaugoti odos jaunystę ir grožį galima naudojant įvairius šveitiklius? Kadangi būti patrauklios moterys nori tiek sulaukusios 35, tiek 45, tiek 50 metų, tai išlieka aktualu bet kokiame amžiuje.

Prieš pradedant namų sąlygomis gaminti kūno šveitiklį, svarbu suvokti, kas tai iš tiesų yra per daiktas, kam jis reikalingas ir kokiomis savybėmis pasižymi. Šveitiklis – tai kosmetinė priemonė, padedanti valyti ne tik odos paviršių, bet ir gilesnius sluoksnius – to negali padaryti nei muilas, nei geliai. Efektyvumo paslaptis glūdi natūraliose arba sintetinėse abrazyviosiose dalelėse – būtent jos pašalina apmirusias senos odos daleles, o masažas stimuliuoja naujų augimą, gerina odos dangalų būklę. Šveitikliai taip pat puikiai padeda kovoti su celiulitu.

Kaip pasidaryti?

Pasidaryti šveitiklį namų sąlygomis yra visiškai nesunku, o receptų – devynios galybės. Jeigu vietoje šveičiamųjų dalelių ketinate naudoti jūros druską, įlašinkite į ją kelis lašus jūsų mėgstamo eterinio aliejaus – pavyzdžiui, rožių arba levandų. Trinkite šiuo mišiniu odą naudodamos banano arba kivio žievelę.


Dar vienas kiek neįprastas, bet įdomus šveitiklis gaminamas vietoje abrazyviųjų dalelių naudojant rupiai maltus juoduosius pipirus. Sumaišykite juos su maltu cinamonu, alyvuogių aliejumi ir druska. Šveitiklis paruoštas!

Naminių šveitiklių pagrindui turbūt bene dažniausiai naudojami kavos tirščiai arba tiesiog malta kava. Sumaišykite tirščius su grietinėle (tačiau vietoje jos galite naudoti ir alyvuogių arba kurį kitą aliejų). Masažuokite šiuo mišiniu odą kelias minutes, tada dar kuriam laikui jį palikite (pavyzdžiui, 10 minučių), o tada nuplaukite. Galite po masažo apsivynioti problemiškas vietas maistine plėvele – tai pasitarnaus kaip puiki priemonė nuo celiulito.

Kovoti su celiulitu galima ir kitaip: pasidarykite šveitiklį iš jūros druskos ir grepfrutų. Toks priedas puikiai nuvalo odą ir padeda atsikratyti nepageidaujamos „apelsino žievelės“. Štai receptas: jums reikės 5 dalių ne pačios smulkiausios jūros druskos ir 1 arbatinio šaukštelio kukurūzų aliejaus. Sutarkuokite vieną nedidelį ir nenuluptą greipfrutą ir sudėkite į aliejaus ir druskos mišinį. Komponentus labai gerai išmaišykite, masę tepkite ant kūno prieš maudantis duše. Nusiprauskite skystu (o na paprastu) muilu arba geliu.

Neblogas šveitiklis gaunamas sumaišius grietinę, alyvuogių aliejų, maltą kavą ir medų. Ištrinkite šiuo mišiniu kūną masažuojamaisiais judesiais.

Svarbu pabrėžti, kad priemonės efektyvumas laikui bėgant prastėja, todėl neverta prisidaryti labai daug šveitiklių atsargų – geriausia, kad pasidarytumėte tik tiek, kiek reikės vienam kartui. Na, o jeigu kas nors liko, priemonės perteklių sudėkite į stiklinį indelį ir pastatykite į šaldytuvą, kad nesugestų. Eksperimentuokite ir džiaukitės rezultatais!

» Rašyti komentarą
» Komentarai
yfy
2012-08-02 16:09
http/www.easyworkhome.com/?u=Indrute
Mama
2012-05-16 21:07
Saunuole
diena
2012-05-16 21:07
as nuo siol visas tokias priemones tik namuose gaminuose. Ir kaukes, ir kremus. Oda labai atsigavusi