Afrodiziakai gali pakenkti potencijai

Visi puikiai žino, kad afrodiziakai skatina lytinį susijaudinimą ir padeda kurstyti aistras, tačiau Kembridžo universiteto mokslininkai nustatė, kad maistas ir gėrimai stiprinantys lytinį geismą, gali privesti iki smegenų ląstelių žūties, o britų mokslininkai aptiko, kad maistiniai afrodiziakai turi kenksmingų sveikatai medžiagų.


Pasirodo, kad tokiame maiste yra sildenafilio ir tadafilio, t.y. medžiagų, neigiamai veikiančių nervus ir kraujagyslių sistemą. Tokie lytinį susijaudinimą skatinantys produktai kaip imbieras ar aštrusis pipiras, gali sukelti širdies priepuolį ar net kraujo išsiliejimą į smegenis. Vyrams grėsmė itin didelė, kadangi nuolatos vartojant šiuos produktus, smarkiai pakyla kraujospūdis ir vyrai gali susidurti su potencijos problemomis.

Visuomenėje susiformavęs požiūris, kad afrodiziakai gali padėti turint seksualinių problemų – klaidingas. Šie produktai yra stimuliuojantys, tačiau tinkami tik geros sveikatos žmonėms. Todėl tiems, kurie turi intymių problemų, visų pirma reikėtų gydytis vaistais, o tik vėliau mėgautis geismą skatinančiu maistu ir gėrimais.

» Rašyti komentarą