Lieknėjame ir valome organizmą

Per dideli maisto kiekiai veikia ne tik išvaizdą, bet ir sveikatą: atrodo, tik keli papildomi kilogramai, o nervų, širdies ir kraujotakos sistema iš karto pajaučia skirtumą. Tačiau vien pabadauti nepakanka. Mūsų siūlymas – sveikai mesti svorį ir tuo pačiu išsivalyti organizmą.

Toksinų poveikis

Pagrindinė prastėjančios sveikatos ir didėjančio svorio priežastis – toksinai. O dėl jų atsiradimo kaltas tik mūsų gyvenimo būdas:

 

  •     Fizinio aktyvumo stoka
  •     Piktnaudžiavimas sunkiai virškinamais produktais
  •     Žalingi įpročiai – rūkymas ir alkoholis


Gaudami kasdienę toksinų dozę, kenkiate plaučiams, inkstams, kepenims ir kitiems organams. Apnuodytas organizmas nesugeba veikti pilnavertiškai, todėl dar labiau silpsta.

Kad organizmas atsistatytų ir vektų stabiliai, būtina sureguliuoti savo mitybą, kuri ne tik suteiktų energijos, bet ir padėtų išsivalyti nuo toksinų. Speciali valomoji dieta, trunkanti savaitę laiko, paremta augalinio maisto vartojimu ir gyvulinio maisto atsisakymu.

Taigi, pirmasis darbas, kurį turėsite padaryti, tai atsisakyti alkoholio, cigarečių ir kavos. Iš pradžių galite jausti šiokį tokį silpnumą, nuovargį ir galvos skausmą. Nesijaudinkite, nes tai yra normalūs detoksikacijos (toksinų pasišalinimo iš organizmo) simptomai.

Jei dietos metu pradėtumėte intesnyvias kvėpavimo treniruotes, poveikis būtų kur kas didesnis. Be to, patariame apsilankyti saunoje, kuri padės pašalinti toksinus ir greičiau numesti svorio. Maksimalus dietos laikymosi laikotarpis – 4 savaitės, tačiau pirmą kartą bandantieji gali pradėti nuo savaitės trukmės. Svarbiausia, griežtai laikytis nurodymų.

Savaitės meniu

1-ma diena. Žolelių arba žalioji arbata, negazuotas vanduo, šviežiai spaustos sultys.
2-ra diena. Arbata, sultys, vanduo ir neribotas kiekis vaisių.
3-ia diena. Vaisiai, gėrimai, žalumynai ir nevirtos daržovės.
4-ta diena. Prie visko pridėkite šviežių daržovių ir ryžius.
5-ta diena. Prie visko pridėkite ankštinių augalų ir riešutų.
6-ta diena. Prie visko pridėkite grūdų ir jogurto.
7-ta diena. Prie visko pridėkite žuvies.

Svarbu: valgyti daug kartų, bet nedidelėmis porcijomis. Skirkite laiko pasivaikščiojimas gryname ore ir kitoms sporto rūšims. Kuomet organizmas išsivalys, stenkitės nepulti prie senų maisto įpročių. Mėgiamus produktus į meniu įtraukite palaipsniui: kas dvi dienas po vieną maisto produktą.

» Rašyti komentarą