Natūralūs maisto produktai, mažinantys skausmą, kuriuos rasite savo virtuvėje

Daugelis neretai patiria nemalonų skausmą, pavyzdžiui: dantų, nugaros, raumenų, galvos, sąnarių ir kitų kūno vietų. Deja, dažniausiai pirmas kylantis instinktas būna – tabletės gėrimas, o kartais ir ne vienos, o taip didėja rizika patirti ilgalaikių šalutinių poveikių. Jeigu jaučiate silpną maudimą arba norite prevenciškai išvengti stipresnių skausmų ateityje, išbandykite keletą natūralių maisto produktų, kuriuos galite rasti savo virtuvėje.

 

Rūgščios vyšnios

 

Rūgščių vyšnių rūšyje gausu antioksidantų, kurie padeda palengvinti galvos ir sąnarių skausmus, slopina uždegiminius junginius. Raudonų rūgščiųjų vyšnių ar jų sulčių naudojimas žymiai sumažina šlapimo rūgšties ir trigliceridų koncentraciją organizme – pagrindinius širdies ligų kaltininkus. Valgydami šias vyšnias, galite net iki 14 proc. numesti perteklinio kūno svorio ir pilvo srityje esančių riebalų sankaupų. Taip pat penkis mėnesius atlikti moksliniai tyrimai parodė, kad reguliariais vartojant vyšnias, uždegiminiai procesai kūne gali sumažėti iki 36 proc., o blogojo cholesterolio kiekis iki 26 proc.

 

Ciberžolė

 

Auksinės spalvos prieskonis – ciberžolė, pasižymi stipriomis priešuždegiminėmis savybėmis, o veiklioji medžiaga kurkuminas veikia kaip antibiotikas, malšinantis raumenų skausmą ir patinimą. Kasdien gerkite ciberžolės arbatą vieną ar su pienu, kad numalšintumėte lėtinius skausmus ir jų išvengtumėte ateityje.

 

Imbieras

 

Imbieras pasižymi stipriomis priešuždegiminėmis savybėmis, kurios padeda sumažinti artrito, mėšlungio ir raumenų, skausmus. Švelniai priglauskite paketėlį su imbieru ties skaudama kūno vieta ir palaikykite apie 10-15 minučių. Taip pat rekomenduojama įtraukti imbierą į kasdieninį mitybos racioną – jis gali netgi padėti numalšinti mėnesinių skausmus, nes reguliariai vartojant šį produktą, atpalaiduojami raumenys.

 

Pipirmėtė

 

Pipirmėtės – tai dar vienas gamtos sukurtas stebuklingas augalas, kuris turi priešuždegiminių savybių ir veikia prieš kaip nuskausminamieji, malšindamas raumenų spazmus. Išgerkite pipirmėtės arbatos arba sukramtykite kelis lapus, kad sumažintumėte jaučiamą skausmą. Jei vaikščiojote ar bėgiojate ilgus atstumus, daug plaukiojate, mankštinatės sporto salėje, patariama prevenciškai vartoti pipirmėtę.

 

Gvazdikėlis

 

Gvazdikėliai gali numalšinti galvos, artrito, dantenų ir dantų, skausmus. Užtepkite gvazdikėlių aliejų arba 5-10 minučių palaikykite visą gvazdikėlį ant skaudamos vietos. Niekas turbūt iš natūralių maisto produktų neveikia geriau nei gvazdikėlis, jei kovojate su dantų ar dantenų skausmu. Palaikykite įkandę gvazdikėlį arba patepkite jo aliejų ant skaudamos vietos burnoje (jokiu būdu ne ant atviros žaizdos), kol sulauksite vizito pas odontologą arba nuskausminančios tabletės poveikio, jeigu nebegalite daugiau kentėti.

» Rašyti komentarą