Norite numesti svorio? Treneris atskleidė, koks pratimas sudegina daugiausia kalorijų

Praūžus didžiausioms žiemos šventėms daugelis žmonių atsistoję ant svarstyklių nemaloniai nustemba. Besaikis riebių patiekalų, saldumynų ir alkoholinių gėrimų vartojimas turi savo kainą – nepageidaujamus kilogramus. Jeigu ir jūs pastebėjote atsiradusį pilvuką ir vaizdas veidrodyje nebetenkina, turime išeitį – išbandykite trenerio Mike Thurston patarimą.

 

Plona riba

 

Riba tarp keleto priaugtų kilogramų ir nutukimo gali būti itin trapi. Nuolatinis užkandžiavimas, nevaldomas noras valgyti saldų ir riebų maistą gali baigtis liūdnai – pora priaugtų kilogramų greitai gali virsti keliomis dešimtimis.

 

Savo svorio pokyčius svarbiausia stebėti dėl sveikatos. Nutukimas yra siejamas su daugybe ligų – diabetu, nevaisingumu, širdies ligomis ir net priešlaikine mirtimi.

 

Kaip numesti svorio?

 

Portalui express.co.uk, treneris ir mitybos specialistas Mike Thurston atskleidė, kad norint numesti svorio svarbu sureguliuoti mitybą ir vengti kalorijų pertekliaus.

 

„Vidutinė rekomenduojama kalorijų norma per dieną moterims yra 1800, o vyrams – 2700-2900 kalorijų. Vis dėlto, norint atsikratyti nepageidaujamų kilogramų patariama suvalgyti ne daugiau kaip 1400 kalorijų“, – teigia specialistas.

 

Kitas svarbus dalykas į kurį vertėtų atkreipti dėmesį kiekvienam norinčiam sudeginti riebalus – sportas. Pasak M. Thurston, itin veiksmingai atsikratyti svorio padeda pratimai kojoms.

Treneris rekomenduoja daryti pritūpimus, įtūpstus, bėgioti, vaikščioti ir nevengti lipimo laiptais.

 

Turėkite kantrybės

 

Ėmęsi laikytis dietos ir sportuoti, nesitikėkite greitų rezultatų. Su nuo nutukimo kenčiančiais pacientais dirbantis M. Thurston pastebi, kad norint pasiekti ilgalaikių rezultatų svarbus nuoseklumas ir kantrybė.

 

Taip pat specialistas ragina vengti kraštutinumų – griežtų dietų ar ekstremalaus sporto. Pasak jo, normaliu tempu per savaitę galima tikėtis numesti 0,5-0,8 kg.

» Rašyti komentarą