10 instruktorių, su kuriais sportas virstų malonumu (foto)

Fitnesas ir joga – ne tik moterų užsiėmimas. Susipažinus su šiais jogos instruktoriais turbūt ne vienam norėtųsi pradėti sportuoti!
 
Jonah Kest

Šis profesionalus instruktorius pirmenybę teikia neįprastai jogai su hiphopo elementais.
 
Vince Sant

Modelis ir fitneso treneris. Jo programa „Vinsanity Shred“ padeda susigrąžinti formą per 90 dienų.
 
Dylan Warner

Fitneso instruktorius, mėgstantis jogą ir laipiojimą uolomis. Savo gerbėjus socialiniame tinkle „Instagram“ nuolat džiugina gražiomis nuotraukomis.
 
Noah Douglas Neiman

Programos „Barry’s Bootcamp“, apimančios jėgos pratimus ir kardiotreniruotes, fitneso instruktorius. Socialiniame tinkle „Instagram“ galima rasti ne tik gražaus kūno nuotraukų, bet ir naudingų treniruočių video.
 
Duncan Peak


Šaunus instruktorius, taip pat vienos iš stambiausių Australijos kompanijų (jogos užsiėmimų tinklo „Power Living Australia Yoga“, arba P.L.A.Y.) įkūrėjas. Vienas iš tų pavyzdžių, kai mėgstamas užsiėmimas virsta gerai apmokamu darbu!
 
Patrick Frost

Jis – profesionalus treneris ir modelis. Vyras įsitikinęs, kad svarbiausias fitneso elementas – linksmybės. Sunku su tuo nesutikti!
 
Cameron Shayne

Treniruočių programos, apimančios kovų menų, jogos ir meditacijos elementus, kūrėjas.
 
Adam Von Rothfelder

Buvęs kariškis, dabar – aktorius, modelis, fitneso treneris ir laimingas dviejų vaikų tėvas. Pasižymi ne tik gerais fiziniais duomenimis, bet ir geru humoro jausmu.
 
Sean Phelps

„Kietas“ kirpėjas, mėgstantis jogą ir keliones. Jo nuotraukos „Intsgrame“ – tai jogos asanų harmonija vandenyno fone.
 
Niv Zinder

Buvęs kariškis, įgytas žinias šiandien pritaikantis mokydamas kitus savigynos, taip pat programos „Barry’s Bootcamp“ instruktorius.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Deimantas
2022-05-22 00:11
Noriu pamegink
Austeja
2021-03-13 09:17
Wow