"Nike" išradimas moterims - lipdukai ant padų

Vasarą daugeliui iš mūsų kyla noras pradėti sportuoti, būti arčiau gamtos. Tiems, kas užsiima joga, sportiniais šokiais ir lengvąja atletika, natūralumo ir patogumo klausimas yra itin aktualus. Niekam ne paslaptis, kad treniruočių metu neretai nukenčia pėdų oda. Tačiau kompanija „Nike“ pasiūlė išeitį.

Naujasis gaminys – tai lipdukai, lipinami ant pėdų (Nike Footstickers). Kolekcijos autorius – dizaineris Frieke Seversas. Tiesa, džiaugtis iš esmės gali vien tik dailiosios lyties atstovės – bent jau šiuo metu lipdukai gaminami tik joms.


Minėtieji lipdukai – tai lanksti plastikinė membrana, pagaminta pagal pėdos formą. Ji prilipinama specialiais ekologiškais klijais, kurių pagrindą sudaro baltymai iš midijų. Membrana puikiai priglunda ir prilimpa, tampa tarytum antrąja oda. Klijų sluoksniui prakaitas nebaisus, todėl šis išradimas puikiai laikosi ant kojų visų treniruočių metu.

Šiuo metu pasirodė trys eksperimentiniai tokių lipdukų modeliai: skirti šokiams padengia kulnus ir iš dalies – pirštus (taip sumažinamas slydimas). Modelis, skirtas jogai, padengia kulną ir nykštį. Bėgimui skirtų lipdukų plotas didžiausias, o kulninė dalis pastorinta, siekiant apsaugoti nuo traumų.

O ką jūs manote apie šį išradimą?

» Rašyti komentarą
» Komentarai
rozalija
2012-09-19 13:33
manau labai geras isradimas, is tikruju avint aukstakulnius skauda butent tas vietas