Pirmadienio interviu. Kristen Stewart: „Sportuoti mane priverstų nebent darbas arba antsvoris“

Kristen Stewart filmuojasi jau nuo 8 metų, tačiau „Saulėlydžio“ saga pakeitė jos gyvenimą 180 laipsnių kampu. Dabar ji gali sau leisti rinktis tuos projektus, kurie jai pačiai yra įdomūs. Bet jeigu jūs manote, kad toks darbas yra vienas malonumas – smarkiai apsirinkate.

Ar tiesa, kad filmavimo metu po akim įsitaisei mėlynę?
Tiesa. Buvo siaubinga.

Kaip tai nutiko?
Paprastai. Taip būna, kad atsiduri per arti savo partnerio.

O kiti sužeidimai?
Jie nebuvo tokie rimti, kad apie juos vertėtų kalbėti.


Ką filmuojantis kine tau patinka daryti labiausiai – bėgioti, jodinėti, o gal šokinėti iš aukščio?
Ne, šokinėti ir jodinėti man tikrai nepatinka. O bėgioti – kitas reikalas, ypač tada, kai filmuojamės gamtoje... Taip pat labai patiko kautis kardais – tai man pasirodė kiek juokinga, nes juk visi supranta, kad kova nėra tikra, kad tai tik imitacija. Kita vertus, man teko to mokytis. Nemanykite, kad tai taip paprasta.

Filme „Snieguolė ir medžiotojas“ tau teko labai neįprastas vaidmuo...
Iki tol kine niekada neteko muštis. Chrisas Hemsworthas, vaidinęs medžiotoją, per mane netgi nukentėjo. Kai repetavome kovos sceną, jis stengėsi paaiškinti, kaip turiu trenkti jam į veidą ir kokiu atstumu sustabdyti ranką. Galų gale susipainiojau ir trenkiau iš visų jėgų. Galite įsivaizduoti, kaip man buvo gėda... Labai dėl to išgyvenau. Kitą dieną jis į filmavimo aiškštelę atėjo su didele mėlyne po akim. Jaučiausi kalta, o jis mane vis ramino, kad nieko baisaus.

Esi jauna, tačiau labai mėgstama aktorė. Tau tenka nuolat palaikyti formą. Kaip rūpiniesi savimi, ar sportuoji?
Tiesą sakant, nelabai save prisižiūriu, ir sportuoju nereguliariai. Filmavimasis kine jau ir taip yra labai didelis krūvis, ypač tais atvejais, kai kalbame apie veiksmo filmus. Be viso to, sportas man atrodo nuobodus užsiėmimas. Net brolis šimtus kartų klausia: „Kodėl nesportuoji?“ Daugelis mane spaudžia, bando paskatinti, sakydami, kad reikia kažką daryti. Prieš „Snieguolės ir medžiotojo“ filmavimą man pažadėjo parūpinti bet kokį instruktorių – jogos, pilateso, nesvarbu – kad tik būčiau geros formos. Žinoma, teko tuo užsiimti, tačiau vis tiek jaučiausi nesmagiai. Toks jau aš žmogus – sportuoti mane privers nebent darbas arba antsvoris.


Ką veiki, kai turi laisvo laiko?
Nieko ypatinga. Aš gana nuobodus žmogus. Tiesa, mėgstu golfą – tai mano tėvo nuopelnas. Gaila, kad neužsiimame tuo dažniau. Patinka gaminti, žiūrėti filmus su draugais. Nieko labai įdomaus – užsiimu iš esmės tuo pačiu, kaip ir bet kuris kitas žmogus. Tačiau iš tiesų laisvo laiko turiu ne taip ir daug.

» Rašyti komentarą