Palankiausias mėnuo pradėti sportuoti - rugsėjis!

Rugsėjis – pats tinkamiausias metas pradėti rūpintis savo figūra. Kuo skiriasi rudens pradžia nuo žiemos pradžios? Iš esmės – niekuo, nebent tuo, kad dar nėra sniego. Tad kodėl neišėjus pasportuoti?

Jeigu dar neapsisprendėte, pateiksime kelias svarias priežastis tai padaryti:

 

  • Po vasaros nejaučiame vitaminų trūkumo, esame pailsėję, tad sportuoti entuziazmo ir jėgų yra daugiau nei pavasarį, kai organizmas visiškai išsekęs.
  • Rudenį sporto klubai siūlo patrauklias kainas, naujas programas, renka naujas grupes.
  • Dienos trumpėja. Kai nematome saulės, organizmas daro išvadą – artėja žiema. Dėl to imamos kaupti riebalinės atsargos, sulėtėja medžiagų apykaitos procesai. Krūviai minimalūs, o vakarais taip ir traukia suvalgyti ką nors skanesnio, todėl svoris sparčiai auga. Neleiskite organizmui per daug atsipalaiduoti!


Labai naudingi energingi šokiai, tačiau iš esmės tiks bet kas, kas teikia jums malonumą. Maitinkitės taisyklingai, reguliariai sportuokite, ir išsaugosite vasarą pasiektą svorį.

Tikėsite ar ne, bet iki Naujųjų metų liko ne taip ir daug. Net nepastebėsite, kaip greitai prabėgs ie keturi mėnesiai. Išsirinkite dvi naujas sporto rūšis (tarkim, plaukiojimą ir gimnastiką), ir didžiųjų žiemos švenčių metu atrodysite nepakartojamai!

Ruduo – tai lietingas ir gana niūrus metas, todėl daugelį žmonių apima depresija. Vis dėlto jos galima išvengti, jeigu stengsitės savo gyvenimą padaryti ryškesnį ir gražesnį. Fizinis krūvis – tai geriausias vaistas nuo depresijos ir prastos nuotaikos. Išmėginkite ir įsitikinsite. Norite pabėgti nuo rutinos ir nusibodusio darbo? Keliaukite į sporto klubą, ir pamatysite, kad mintys taps šviesesnės, o jūs pasisemsite kovinės dvasios. Norite savimi didžiuotis? Tobulinkite savo kūną, užsiimkite kovų menais. Sportas padės jums užmegzti naujų pažinčių, tad mažiau sėdėsite namuose ir neturėsite laiko nei savęs gailėti, nei depresuoti! Svarbiausia – išsirinkti tai, kas jums labiausiai prie širdies.

» Rašyti komentarą