Kodėl verta sportuoti vasarą?

Vasaras – sunkus metas sporto klubams. Lankytojų ženkliai sumažėja, nes pastarieji čia mieliau ateina šaltuoju sezonu, o šiltuoju mieliau renkasi kitą, nesportinę veiklą. Pasirodo, be reikalo. Europos kultūrizmo čempionas Deividas Dubinas atskleidžia 5 priežastis, kodėl nereikėtų pamiršti sporto treniruočių ir vasarą:
 
Laisvalaikis. Sportas – vienas geriausių būdų leisti laisvalaikį. Aktyvi fizinė veikla gali būti labai įvairi: futbolas, bėgiojimas, tenisas, krepšinis, tinklinis ir pan.

Gera nuotaika. Fizinis krūvis stimuliuoja vadinamųjų „laimės hormonų“ gamybą smegenyse. Dėl to gerėja nuotaika, apima entuziazmas. Pastebėta, kad sportuojantys žmonės labiau džiaugiasi gyvenimu.


Sveikata. Mankšta ne tik stabdo senėjimo procesus, gerina ištvermę ir suteikia energijos, bet ir padeda kovoti su depresyviomis nuotaikomis.

Seksas. Aktyvi fizinė veikla didina lytinį potraukį ir pasitenkinimą. Sportuojantis žmogus yra lytiškai aktyvesnis, pajėgesnis, o dažnai ir originalesnis dėl savo fizinio pasirengimo.

Grožis. Sporto treniruotės stiprina raumenis, gerina sąnarių būklę, taip pat padeda numesti svorio ir, žinoma, yra viena pagrindinių ilgaamžiškumo paslapčių.

» Rašyti komentarą