5 statiški pratimai: tereikia sustingti!

Šie pratimai padės pajusti lengvumą, jėgų antplūdį ir net padailinti figūrą. Ir visai nereikia judėti – tiesiog sustinkite kiekvienoje pozoje po 5-30 sekundžių, ir mankštinkitės taip po 4-5 kartus per savaitę.
 
Pirmas pratimas

Sulenkite dešinę koją ir įsiremkite ja į sieną taip, kaip parodyta nuotraukoje. Kairiąją uždėkite ant dešiniosios. Strėnas atplėškite nuo žemės, rankas laikykite ant pilvo. Pakartokite pratimą kitai kojai.
 
Antras pratimas

Delnai ant pilvo, sėdmenis prispauskite prie sienos. Dešinę koją pakelkite vertikaliai, kairę nuleiskite kaip galima žemiau. Pakartokite kitai kojai.
 
Trečias pratimas


Atsigulkite ant nugaros, kojas ištieskite ir prispauskite prie sienos. Tempkite pirštų galus aukštyn. Nuo žemės galima pakelti tik mentes. Siekite ištiesta dešine ranka pėdų, kairę laikykite ant pilvo. Pakartokite pratimą kitai pusei.
 
Ketvirtas pratimas

Pakelkite kojas į viršų, nelenkdami jų per kelius. Dešine įsiremkite į sieną, kairę atmeskite atgal. Strėnas prilaikykite. Pakartokite kitai pusei.
 
Penktas pratimas

Atsigulkite ant nugaros, rankas prispauskite prie žemės taip, kad pirštų galiukais liestumėtės prie sienos. Pėdas prispauskite prie sienos kaip galima aukščiau. Įtempkite klubus ir pakelkite strėnas.
 
Kad rezultatai būtų geresni, kiekvieną pratimą patartina pakartoti po 10 kartų. Po 2-3 savaičių pamatysite skirtumą.

» Rašyti komentarą