Vilniuje šurmuliuos Sporto mugė

Rugsėjo 8-ąją, šeštadienį, sostinėje, „Siemens“ arenoje, vyks „Vilniaus sporto mugė 2012“. Pirmą kartą tokio masto viešosios įstaigos „Sveikas miestas“ organizuojamame nemokamame renginyje vilniečiams ir miesto svečiams prisistatys daugiau kaip 100 sostinės sporto klubų ir mokyklų. Renginį globoja Vilniaus miesto savivaldybė.Pagrindinis mūsų tikslas – skatinti sporto ir fizinio aktyvumo kultūrą mieste bei popamokinę veiklą, todėl norime kuo plačiau pristatyti visas galimybes, kuriomis gali pasinaudoti sostinės gyventojai, todėl labai kviečiu apsilankyti įvairaus amžiaus žmones, – sako VšĮ „Sveikas miestas“ direktorius Mantas Paulauskas. – Čia jie susipažins, kokios sporto mokyklos ar klubai veikia Vilniuje, kokios programos siūlomos sportininkams mėgėjams, taip pat bus galimybė konsultuotis su specialistais, kokią sportinę aprangą ar apavą bei kokį inventorių rinktis“. M. Paulauskas pabrėžia, kad įėjimas į mugę nemokamas.

Vilniaus sporto mugėje“ dalyvaus krepšinio, futbolo, regbio, teniso, golfo, jojimo, lengvosios atletikos, kovos menų, ekstremalaus, vandens sporto, šokių, sveikatingumo mankštų ir kitų sporto šakų mokyklos, klubai ir būreliai. Visą dieną lankytojams bus rengiamos įvairios mokomosios treniruotės, sporto klubai bei mokyklos pristatys savo veiklą, trenerius, parodomąsias programas, bus rengiami konkursai.
Sporto mugės pranešimų zonoje žinomi sportininkai, taip pat aktyvia fizine veikla užsiimantys žmonės dalinsis savo patirtimi apie sportą, atsakinės į lankytojų klausimus. Pranešimus skaitys bėgimo, jėgos aitvarų, ledo ritulio, dviračių sporto atstovai, psichologė-mitybos specialistė Giedrė Gutautė Klimienė ir kt. Šioje zonoje bus galima pabendrauti su žymiais sportininkais, gauti jų autografus bei dalyvauti foto sesijoje.

Organizatoriai tikisi šiais metais sulaukti daugiau kaip 10 tūkst. besidominčiųjų sportu.Viešoji įstaiga „Sveikas miestas“ – Vilniaus miesto savivaldybės įkurta ne pelno siekianti viešoji įstaiga, veikianti kūno kultūros ir sporto srityse, organizuojanti ir kuruojanti didžiuosius sporto renginius, sveikatingumo užsiėmimus Vilniaus mieste, taip pat vystanti ir propaguojanti sveikos visuomenės idėją.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
taip
2012-10-24 13:10
ejga
jega
2012-10-24 13:10
sportas
wozzap
2012-10-24 13:10
sportas
sportas
2012-10-24 13:09
sportas sweikata