Neįtikėtina medaus ir cinamono nauda

shutterstock

Natūralus būdas kovai su peršalimo ir širdies ligomis, šlapimo takų infekcija, nemaloniu burnos kvapu, spuogais, nuovargiu, pilvo pūtimu, virškinimo sutrikimais, nutukimu ir dar daug įvairių negalavimų ir organizmo sutrikimų. Sudominom? Taigi, jūsų dėmesiui – medus ir cinamonas.

 

Kodėl apie tai nešnekama garsiai? Atsakymas labai paprastas – to nenori farmacijos kompanijos. Juk vaistai – tai legalūs narkotikai, kurie yra milijonus nešantis biznis.

 

Medus – vienintelis negendantis produktas pasaulyje. Jis gali tik susikristalizuoti, bet tai jo savybių nekeičia.  Medaus, kaip efektyvios vaistinės priemonės, naudojimas yra paremtas daugybe naudingų savybių, kurių tarpe yra: antibakterinis, baktericidinis, priešuždegiminis ir priešalerginis poveikis. Bičių medų (dėl jo gydomųjų savybių) nuo seno naudoja daugybė tautų. 

 

Cinamonas – geriausiai žinomas, kaip prieskonis, kuris maistui ir gėrimams suteikia ypatingą aromatą. Šiuo prieskoniu, kuris kadaise buvo vertingesnis už auksą, yra gardinama arbata, kava ir įvairūs desertai. Tačiau, cinamonas turi ir kitą paskirtį. Cinamono medžio žievės ekstraktai jau ilgą laiką yra naudojami, kaip tradicinės medicinos priemonė, visame pasaulyje. 

 

Abu šie maisto produktai naudojami ir kaip naminės gydomosios priemonės. Nustebsite sužinoję, kiek daug ligų padeda gydyti cinamonas ir medus. Pirmiausia, pažvelkime į šiuos, realiai patikrintus, argumentus, kokia ši pora galinga. Ir tuomet išmėginkime patys.

 

  • Plaukų slinkimas. Kenčiantys dėl plaukų slinkimo ar plikimo gali naudoti  pastą, padarytą iš karšto alyvuogių aliejaus, 1 valgomojo šaukšto medaus ir 1 arbatinio šaukštelio cinamono miltelių. Šia pasta reikia ištepti galvą, prieš ją plaunant, palaikyti apie 15 minučių, tuomet išplauti. Labai veiksminga ir palaikius tik 5 minutes.

 

  • Svorio atsikratymas. Kiekvieną rytą, 30 min. prieš pusryčius ir vakare, prieš miegą, gerkite medų ir cinamoną, ištirpintą 1 puodelyje šilto vandens. Reguliariai vartojant, svorio atsikratys net tas žmogus, kuris maitinasi labai kaloringai.

 

  • Šlapimo pūslės infekcija. 2 valgomi šaukštai cinamono ir 1 arbatinis šaukštelis medaus, stiklinėje šilto vandens, sunaikina infekciją.

 

  • Širdies ligos. Sumaišykite medų su cinamonu. Vienas valgomasis šaukštas kiekvieną rytą, per pusryčius, sumažins cholesterolio kiekį kraujagyslėse ir apsaugos jus nuo infarkto. Taip pat, atstato arterijų ir venų sienelių elastingumą.

 

  • Burnos kvapas. Jei norite atsikratyti blogo burnos kvapo, ryte  skalaukite burną ir gerklę mišiniu iš arbatinio šaukštelio medaus ir cinamono, išmaišytų stiklinėje karšto vandens.

 

  • Spuogai. 3 valgomi  šaukštai medaus ir 1 arbatinis šaukštelis cinamono. Ištepkite šia košele spuogus prieš miegą, o ryte nuplaukite šiltu vandeniu. Pašalina spuogus visiškai.

 

  • Gripas ir peršalimas. Pastebėta, kad šis mišinys naikina gripo virusus. Sergant, patariama vieną valgomąjį šaukštą šilto medaus sumaišyti su ketvirčiu šaukšto cinamono ir šį mišinį vartoti tris dienas.

 

  • Vėžys. Įrodyta, kad šis mišinys padeda gydant net žarnyno ir kaulų vėžį. Valgomasis šaukštas medaus sumaišomas su arbatiniu šaukšteliu cinamono. Siūloma vartoti vieną mėnesį, tris kartus per dieną.

 

Parengė: Indrė Trusovė

Šaltinis: www.sveikairgardu.lt

» Rašyti komentarą