Masažai mažiesiems: ne tik malonu, bet ir naudinga

Mažieji labai mėgsta būti liečiami, tad sveikas kontaktas tarp mažylio ir to, kuris jį masažuoja, turi daug įtakos psichologinei, neurologinei ir net fiziologinei raidai – prisilietimai gali nulemti vaiko vystymąsi ir augimą. Vienas paprasčiausių būdų pajusti prisilietimo naudą yra masažas.

 

Kuo vaikui gali padėti masažas?

 

Yra daugybę masažo privalumų vaikų organizmui! Masažai sumažina įtampą ir skausmą, atsirandantį vaikams vystymosi metu ir padeda augti bei skatina imuninę sistemą kovoti su infekcijomis. Masažo procedūros skatina pažinimo ir motorikos vystymąsi, padeda atsigauti po sportinės veiklos ar traumos, taip pat gerina laikyseną. Vaikai patiria nemažai streso ar nerimo, tad masažo procedūros padeda sumažinti šiuos potyrius, taip pagerinant miego kokybę. Taip pat tonizuoja raumenis vaikams, kuriems yra raumenų silpnumas ar spazmai. Yra pastebėta, kad masažai vaikams gali sumažinti cukraus kiekį kraujyje. Masažo nauda vaikams yra didžiulė!

 

Masažai ne tik atpalaiduoja, bet ir gydo

 

Vaiko kosulys vargina, neleidžia pailsėti, kelia papildomą įtampą tiek sergančiam vaikui, tiek jį
slaugantiems artimiesiems. Tikru galvosūkiu tampa užduotis, kaip kosulį tinkamai suvaldyti,
nuraminti ir paskatinti vaiką sveikti. Vienas itin veiksmingų sprendimų, kurį pristato Vaiko raidos klinika  – vibracinis masažas. Šis masažas palengvina atsikosėjimą ir padeda iš kvėpavimo takų pasišalinti susikaupusiam sekretui.
Vibracinis masažas atliekamas naudojant skirtingus judesius – glostymą, spaudimą, trynimą ir
barbenimą. Šis masažas tinka įvairaus amžiaus vaikams.

 

Kviečiama patirti masažo naudą patiems ir registruotis į užsiėmimus:

Jonavos g. 45, Kaunas. Registratūros tel. nr. +370 685 40912 el.p: [email protected]

Pušų g. 2, Vilnius. Registratūros tel. nr. +370 606 03426 el.p. [email protected]

 

Jūsų vaikui stiprėjant – stiprės ir kitas vaikas

 

Vaiko raidos klinika yra ne pelno siekianti viešojį įstaiga, teikianti tikslines paslaugas vaikams, kuriant saugią, jaukią ir padedančią stiprėti aplinką bei paslaugas koncentruotas į kiekvieną vaiką individualiai.

 

Mūsų pagrindinis prioritetas yra vaikai. Suteikiame kompleksinę pagalbą vaikams, turintiems fizinių, emocinių, elgesio raidos sutrikimų, mokymosi sunkumų ar neurologinių susirgimų ir jiems padedame integruotis į visuomenę ir gyventi prasmingą bei pilnavertį gyvenimą.

 

Visos Vaiko raidos klinikos surinktos lėšos yra paskirstomas vaikams. Klinika ne tik gydo, bet ir teikia paramą vaikui gydymui, renka lėšas vaikų reabilitacijai, moderniai įrangai įsigyti, specialistų tobulinimui ir dar daugeliui kitų dalykų, skirtų vaikams. Pirkdami Klinikos paslaugas Jūs prisidėsite prie kitų vaikų gerovės!

 

Kurkime stebuklą kartu, nes taip.. Mes galim!

» Rašyti komentarą