7 gydomosios alijošiaus galios

@ Shutterstock

Alijošius yra dygliuotas ir žalias augalas, tūkstančius metų gydant įvairius negalavimus - alavijo sudėtyje yra natūralių antiseptikų, kurie gali užmušti bakterijas ir virusus. Taigi, ką gydo alavijas? 

 

1. Alavijas padeda kontroliuoti svorį. Pašalindamas visus toksinus ir nešvarumus, alavijas padeda atsikratyti papildomų riebalų ir detoksikuoti organizmą. Be to, vartojant jį reguliariai, jis taip pat gali pagreitinti medžiagų apykaitą. Norint pasiekti geriausią rezultatą, alaviją reiktų derinti kartu su sveika mityba ir reguliariomis treniruotėmis. 

 

2. Hidratacija. Intensyviai treniruojantis arba esant karštam orui, organizmas praranda didelį kiekį skysčių. Alijošiaus sultys padeda palaikyti skysčių balansą, papildydamas organizmą mineralų atsargomis. Taip pat alaviją galima naudoti kaip kremą, norint sudrėkinti išsausėjusią arba saulės nudegintą odą. 

 

3. Natūralus antiseptikas ir antibiotikas. Antibiotikai padeda organizmui kovoti su bakterinėmis infekcijomis, tačiau pagaminti cheminiu pagrindu, turi šalutinių poveikių. Alavijas yra ypač efektyvus gydant nedideles mikrobų, grybelines, virusines ir bakterines infekcijas, nes jame yra stipraus poveikio natūralių ingredientų, kurie slopina mikroorganizmų vystymąsi. 

 

4. Sveikas diabetu sergantiems žmonėms. Sergant diabetu labai sunku kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje. Alavijas yra praturtintas mananais ir lektinais, padedančiais kontroliuoti gliukozės kiekį kraujyje. 

 

5. Gerina virškinimą. Alavijas pasižymi raminamuoju ir valomuoju poveikiu. Kruopščiai išvalydamas storąją žarną ir virškinamąjį traktą, alavijas padeda gydyti vidurių užkietėjimą ir viduriavimą, be to, jis gali pagreitinti virškinimo procesą tiems, kurių virškinimas labai lėtas. 

 

6. Kontroliuoja cholesterolio kiekį. Žmogaus kūne yra dviejų rūšių cholesterolis: gerasis, kuris apsaugo jūsų širdį ir arterijas, ir blogasis, kuris užkemša arterijas, sukeldamas širdies ir kraujagyslių ligas. Kai kurie alavijo sultyse esantys junginiai padeda kontroliuoti blogojo cholesterolio kiekį kraujyje. 

 

7. Gausu gyvybiškai svarbių medžiagų. Yra du maistinių medžiagų tipai, būtini jūsų kūno sveikatai: riebiosios ir aminorūgštys - alavijuose gausu abiejų šių elementų, padedančių sumažinti alergijos simptomus ir palaikyti sveiką organizmą.

» Rašyti komentarą