Laura Mazalienė pasidalijo dukros apsilankymu pas gydytoją: tai reikia padaryti bent kartą metuose

Partnerio turinys
Šis turinys inicijuotas projekto partnerio

Tėvams nėra nieko svarbiau už vaikų sveikatą. Norint užtikrinti puikų regėjimą, vaiką pas oftalmologą reikėtų nuvesti bent kartą metuose – šiuo patarimu vadovaujasi ir trijų vaikų mama, nuomonės formuotoja Laura Mazalienė. Savo „Instagram“ paskyroje žinoma moteris pasidalijo dukros Aurėjos apsilankymo akių gydytojo kabinete akimirkomis.

 

Akis tikrina kasmet

 

L. Mazalienė sako, kad dukros akimis stengiasi rūpintis itin atsakingai. „Prieš rugsėjį – akyčių patikra! Buvo etapas, kai Aurėja labai arti akyčių prisitraukdavo knygeles ar telefono ekraną, tad kasmet prevenciškai tikriname akis, kad spėtume pačiupti trumparegystę, jeigu ji išsivystytų,“ – atvirauja moteris.

 

Trumparegystės progresavimą galima valdyti

 

Trumparegystės diagnozės bijoti nereikėtų. Vaikų ir suaugusiųjų gydytoja - oftalmologė Guoda Lauranavičiūtė sako, kad tai nėra nuosprendis ir šiuolaikinėmis priemonėmis nesunkiai suvaldoma problema.

 

„Šiais laikais turime nemažai būdų, kurie gali padėti sulėtinti trumparegystės progresavimą. Vienas jų – „Bod Lenses MYO Care“ akinių lęšiai. Vertėtų įsiminti, kad norint daryti įtaką vaiko trumparegystės valdymui, akiniai skiriami nuolatiniam dėvėjimui, taip pat rekomenduojama daugiau laiko leisti lauke, žiūrėti į tolį bei riboti laiką prie ekranų,“ – pasakoja specialistė ir priduria, kad kol kas L. Mazalienės dukrelės Aurėjos akys sveikos, o tyrimų rezultatai puikūs.

 

 

Trumparegystės progresavimas vidutiniškai sumažinamas 40 proc.

 

Trumparegystė dažniausiai pasireiškia 5-16 gyvenimo metais, o nesiėmus priemonių, akių sveikata sparčiai prastėja, laikui bėgant gali grėsti netgi apakimas.

 

Jeigu jūsų vaikui buvo diagnozuota trumparegystė – svarbu nedelsti ir kuo skubiau imtis priemonių, kurios žymiai sumažintų rumparegystės progresavimą. Viena tokių priemonių – Lietuvoje gaminami „Bod Lenses MYO Care“ akinių lęšiai, kurie sukurti efektyviam trumparegystės valdymui bei išsiskiria itin greita adaptacija ir aukšta kokybe.

 

Tyrimų duomenys atskleidžia, kad šie akiniu lęšiai trumparegystės progresavimą vidutiniškai sumažina net 40 proc. „Bod Lenses MYO Care“ lęšiai yra padengti daugiasluoksne Clarus Sericum UV nano danga, kuri pasižymi itin dideliu atsparumu įbrėžimams ir lengvu lęšių valymu, bei suteikia visapusišką apsaugą nuo UV spindulių.

 

Šie lęšiai – puikus pasirinkimas tiek mažiems, tiek vyresniems vaikams.

 

 

„Bod Lenses MYO Care“ privalumai:

 

  • Saugūs ir efektyvūs 
  • Lėtina trumparegystės progresavimą
  • Mažina akies ašies pailgėjimą
  • Gerina savijautą
  • Itin greita adaptacija 
  • Minimaliai invazinis optinis sprendimas
  • Sumažina tikimybę susirgti akių ligomis

 

Jeigu reikalinga pakartotina regėjimo korekcija metų bėgyje, užsakant per 12 mėnesių pritaikoma 50 proc. nuolaida antrai lęšių porai. 

» Rašyti komentarą