Apmaudu, tačiau gamta tobulais antakiais apdovanojo tik nedidelę dalį dailiosios lyties atstovių. Kitoms gi tenka juos nuolat koreguoti: pripiešti trūkstamą dalį, pešioti nereikalingus plaukelius ir panašiai. Tačiau šie metodai jau beviltiškai paseno – naujos technologijos jau seniai pažengė toliau.
Tatuažas, arba permanentinis makiažas, – tai unikalus metodas, kai į giliuosius dermos sluoksnius naudojant adatą įterpiamas pigmentas. Jis apima dekoratyvinę kosmetologiją ir tatuiravimo meną.
Antakių tatuažas patogus tuo, kad ilgą laiką išsaugoma dirbtinė jų linija. Jį renkasi laiko dažytis neturinčios moterys ir merginos, taip pat tos, kurių antakiai reti arba labai šviesūs.
Permanentiniam antakių makiažui naudojami tiek dirbtiniai, tiek natūralūs (augaliniai) dažai. Jeigu meistras gali pasiūlyti 5 pagrindines spalvas, o sumaišęs dažus išgauti reikiamą atspalvį, galima juo pasikliauti. Tačiau jeigu gi jis dirba tik su viena arba dviem spalvom, rizikuoti neverta – tatuažas atrodys nenatūraliai, o jums vis tiek teks ateityje naudoti antakių pieštuką.
Prieš atliekant šią procedūrą, pirmiausia parenkama ideali antakių forma, kuri jums tiks geriausiai, o tada, kai jau visa tai bus padaryta, reikės apsispręsti, ar norėsite imituoti tik trūkstamus plaukelius, ar padažytus antakius.
Permanentinis antakių makiažas daromas pritaikius vietinę anesteziją (naudojami kremai, geliai, injekcijos). Dažomieji pigmentai įterpiami į giliuosius odos sluoksnius (iki 1 mm gylio). Pirmąsias 36 valandas rezultatas jums gali visiškai nepatikti – tatuažas atrodys itin ryškus, tačiau tai greitai praeis.
Efektas išlieka maždaug 1,5–2 metus, po to procedūrą reikėtų pakartoti. Tai itin patogu, nes mados keičiasi, o savo įvaizdį atnaujinti anksčiau ar vėliau nori kiekviena.
Permanentinis antakių, akių ir lūpų makiažas – tai geriausias sprendimas toms, kurios alergiškos dekoratyvinei kosmetikai, kadangi naudojami dažikliai nesukelia alerginių reakcijų. Visos tatuažui naudojamos medžiagos yra saugios, hipoalergiškos, netoksiškos ir nekenksmingos žmogaus sveikatai.
Permanentinis makiažas užtikrina, kad pritrenkiamai atrodysite visur – nesvarbu, ar ką tik atsikėlėte iš lovos, ar nuėjote į sporto klubą, ar prie jūros. Tai padės sutaupyti daugybę laiko, nes nebereikės gaišti prie veidrodžio dažantis, o džiaugtis gražia išvaizda bus galima nepriklausomai nuo aplinkybių.
Vis dėlto, kad ir kokia ši procedūra atrodytų patraukli, svarbu atminti, kad kai kuriais atvejais ji neatliekama, pavyzdžiui:
- Sergant cukriniu diabetu;
- Jeigu yra kraujo krešėjimo problemų;
- Jeigu oda linkusi į randėjimą ir keloidinių randų susidarymą.
Jeigu ketinate pasidaryti permanentinį makiažą, svarbu šiai procedūrai iš anksto tinkamai pasiruošti: patartina likus dešimčiai dienų arba savaitei visiškai atsisakyti alkoholinių gėrimų, nesideginti saulėje, neiti į soliariumą, sauną arba pirtį.
Reabilitacijai ir adaptacijai po atliktos procedūros prireiks kelių dienų. Per tą laiką išnyks visi nemalonūs pojūčiai, normalizuosis spalva. Tikėtina, kad iš pradžių tose vietose, kur darytas tatuažas, užsidės sausa plėvelė – šalinti jos nereikia, nes tai gali neigiamai paveikti odoje esančių pigmentų būklę. Po kelių dienų ji pati nukris.
Jeigu jūsų antakių linija visiškai netaisyklinga, prieš tatuažą atliekama antakių epiliacija. Dabar madingas įvairiaspalvis tatuažas, t. y. kai permanentiniam makiažui naudojami iš karto keli atspalviai. „Ant bangos“ ir kontrastai – šviesiaplaukės mielai renkasi tamsius išraiškingus antakius, o tamsių plaukų savinikės – šviesius ir netgi baltus.
2022-01-22 22:56