Tikriausiai neatsirastų nei vieno, kuris nežino ką reiškia gyvūno įkandimas. Juk šuniukai, kačiukai ir kiti gyvūnėliai savo dantimis grybšteli ne tik praeivius, bet ir šeimos narius.
Sakoma, kad yra trys tikri gyvenimo stebuklai – tai sveikata, energija ir grožis. Tai tiesa. Kai esi žvalus, darbingas, pasitempęs, gali nuversti kalnus. Bet būna (ir gana dažnai) – priešingai: jautiesi nuvargęs, išsekęs, subliuškęs, net ilgai miegojęs pabundi sunkia galva ir rūškanas. Darbas atrodo atgrasus. Į veidrodį net nesinori pažiūrėti. L...
Atostogos – nuostabiai malonus atokvėpis nuo darbų maratono. Atostogos – tai vanduo, šiltas smėlis, saulė, ekskursijos, paprasčiausias gulėjimas lovoje ir knygos skaitymas ar slidinėjimas kalnuose.
Kaip susigrąžinti figūrą? Šis klausimas po gimdymo ramybės neduoda daugeliui dailiosios lyties atstovių. Devyni mėnesiai, kai būsimoji mamytė nepriklausė pati sau, baigėsi, tad galima ramiau atsikvėpti, pradėti miegoti ant pilvo ir sugrįžti prie senų įpročių. Nebėra baimės, kad parkritus kas nors nutiks mažyliui, tačiau pažvelgti į veidrodį dažn...
Tuberkuliozė – rimtai ir net grėsmingai skambanti diagnozė. Vaikų ligų sąraše jai, atrodytų, visiškai ne vieta (bent jau dėl to, kad mažyliai nuo jos skiepijami). Vis dėlto, remiantis Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, kasmet ši neganda nusineša gana daug vaikų gyvybių. Kaip nuo jos apsisaugoti tai, kas mums brangiausia – savo vaikus?
Tikriausiai kiekvienai mamai anksčiau ar vėliau tenka susidurti su angina. Nutinka ir taip, kad mažylis suserga ja po kelis kartus per metus – juk ligą pasigauti nėra labai sunku: užtenka šiek tiek pašalti, pavaikščioti šlapiomis kojytėmis (kokie vaikai nemėgsta turkštis balose?), išgerti šalto gėrimo arba suvalgyti ledų, ir ji tuoj pat prikimba...
Skausmo krūtinės srityje priežasčių gali būti daugybė: nuo nereikšmingų (stresas, skrandžio sustreikavimas) iki labai rimtų (miokardo infarktas, plaučių embolija).
Alpimo mechanizmas labai paprastas: sąmonės netenkama tuomet, kai dėl tam tikrų organizmo sutrikimų į smegenis nepatenka pakankamas deguonies kiekis.
Širdis – mūsų „varikliukas“ ir turbūt pats svarbiausias organas. Ar žinojote, kad...
Krūtinė moterims kelia daug daugiau rūpesčių ir nerimo, negu bet kuri kita kūno dalis. Nors nustatyta, kad dailiosios lyties atstovėms tikimybė mirti nuo širdies smūgio yra penkis kartus didesnė, negu nuo krūties vėžio, tiesa ta, kad dauguma iš jų šios ligos bijo daug labiau.
“Man išrašė vaistų, o jie nė kiek nepadeda”. Tokios situacijos pasitaiko gana dažnai, tačiau ne visuomet reikia kaltinti gydytojus. Kartais kalti mes patys, nes vaistus vartojame ne taip, kaip derėtų. Štai kelios taisykles, kurias būtina žinoti.
Kai kurie blogi įpročiai gali labai pakenkti jūsų dantims ir dantenoms. Deja, net ir žinodami tai, kartais sunkiai sugebame jų atsisakyti, juk įpročiai – tokie stiprūs ir gajūs. Ir vis dėl to, jei norite turėti sveikus ir gražius dantis, teks pasistengti.
Herpesas – tai nedidelės ir skausmingos skysčio pripildytos pūslytės. Liga užkrečiama, ją sukelia herpeso virusas. Kokios natūralios priemonės padeda su juo kovoti?
Nuo pat vaikystės iki senatvės moterys gali didžiuotis turėdamos tvirtesnę sveikatą, nei vyrai. Iš 15 dažniausių mirties priežasčių stiprioji lytis lenkia moteris praktiškai visose, išskyrus Alzheimerio ligą.
Moterų grožis ir sveikata – neišsemiama tema. Ar žinojote, kodėl dailiosios lyties atstovėms derėtų su savimi visada turėti riešutų?
Statistika bauginanti: maždaug 15–20% visų nėštumų baigiasi persileidimais. Dažniausiai jie įvyksta dar tuomet, kai moteris net nenutuokia esanti nėščia. Šis didelis sukrėtimas gali ištikti bet kurią, todėl, kad galėtum apsisaugoti, norime tau atskleisti dažniausiai pasitaikančias ankstyvo persileidimo priežastis.
Psichoanalitikai ir šeimos psichologai neretai savo pacientams duoda labai paprastą, tačiau efektyvų patarimą – jie pasiūlo įsigyti augintinį. Rūpinimasis kitu padeda įveikti melancholiją, pakeisti ją pozityviomis emocijomis. Mažiesiems mūsų draugams parodytas rūpestis, dėmesys, atsakomybė ir tiesiog geranoriškumas grįžta su kaupu ir verčia mus ...
Miego apnėja – viena iš galimų nubudimo priežasčių, pasireiškianti kaip kvėpavimo sustojimas miego metu. Medicinoje skiriamos dvi jos formos: obstrukcinė ir centrinės kilmės. Ką apie jas reikėtų žinoti?
Antidepresantų suvartojimo statistika rodo, kad moterys vaistus geria du kartus dažniau, nei vyrai. Ar tai reiškia, kad silpnoji lytis labiau linkusi į depresiją? O gal jos tiesiog kitaip priima negatyvias mintis ir sunkius gyvenimo periodus, todėl joms būtina didesnė pagalba?
Prieš egzaminą ar kitą svarbų įvykį tirtančios rankos ir kojos – normalus reiškinys. Drebulys gali atsirasti ir labai pavargus, stresinėse situacijose, supykus.
Liežuvis turi apie 9000 skonio receptorių. Skonis geriausiai skiriamas esant 24 laipsniams Celsijaus