Šlakų ir toksinų valymas iš organizmo namų sąlygomis

Šlakų ir toksinų valymas iš organizmo namų sąlygomis

Jeigu nesergate kokiomis nors lėtinėmis ligomis, pavyzdžiui, gastritu, dvylikapirštės žarnos opa, diabetu, angina ir panašiai, galite pamėginti namų sąlygomis išvalyti iš savo organizmo šlakus ir toksinus. Jeigu vis dėlto turite tokių problemų, geriau, žinoma, pirmiausia pasikonsultuoti su savo gydytoju: greičiausiai organizmą galėsite valyti, tačiau tai padaryti teks ligoninėje, arba tiesiog prižiūrint gydytojui.
 

Geriausia organizmą pradėti valyti natūraliai. Ką tai reiškia? Normalizuokite savo mitybą: valgykite kasdien tuo pačiu metu, prieš miegą „palikite vietos“. Likus pusvalandžiui iki valgio, rekomenduojama išgerti stiklinę vandens: tai padeda pasišalinti šlakams ir toksinams. Vartokite daugiau vaisių ir daržovių, atsisakykite saldumynų – bandelių ir pyragėlių. Vietoje cukraus į arbatą įsidėkite medaus. Valgykite liesą nekeptą mėsą, žuvį (pageidautina, kad ji būtų ruošiama garuose).

 

Organizmo valymo etapai
 

Visų pirma, prisiminkime tuos organus, kurie yra atsakingi už toksinų šalinimąsi. Tokią funkciją atlieka mūsų oda ir gleivinės, kadangi jose yra prakaito, riebalinių ir ašarų liaukų. Žarnynas dalyvauja ne tik virškinimo produktų šalinimo procese, tačiau ir padeda įsiurbti į kraują įvairias medžiagas (riebalus, baltymus, angliavandenius ir toksinus). Kepenys toksinus neutralizuoja, aktyviai dalyvauja virškinimo normalizavime. Inkstai su šlapimu pašalina pusę visų toksinių medžiagų ir yra svarbūs vandens bei druskų apykaitai. Per limfą ir kraują į visus organus patenka maisto medžiagos, būtinos normaliai organizmo gyvybinei veiklai ir imunitetui palaikyti.
 

Antra – reikia išsiaiškinti, kokiems gi žmonėms rekomenduojama valyti organizmą. Galima atlikti šią procedūrą, jeigu: jums daugiau kaip 30 metų; kenčiate dėl antsvorio; jūsų oda yra problemiška ir linkusi į alergines reakcijas; kyla bėdų dėl virškinamojo trakto, kvėpavimo sistemos, kaulų ir raumenų sistemos, šlapimo šalinimo; jeigu nusilpęs jūsų imunitetas, esate linkę į peršalimo ligas; nestabili psichika, kenčiate dėl neurozės, nemigos ir per didelio dirglumo.

2 psl. »

Komentarai (8)

Organizmo valymui 2020-01-30 20:13
aš bandžiau Poną baubą, labai tiko https://zaliojidezute.lt/23-groziui-ir-gerai-savijautai-ponas-baubas-3-savaiciu-kursas.html
999 2015-09-19 11:04
taigi citrina su aliejum labai negerai ,kiek girdejau tirpdo akmenis ir gali tie akmenukai uzkimsti latakus ,na reikia pasidometi as tiesiog kina dokumentini maciau
Tuoj 2015-09-18 18:06
Panterai. Galvok galva ir sugalvosi. Po dienos su aliejumi isaus ir kita diena. Tada ir bus pusryciai.
.. 2014-08-13 13:33
VISŲ PIRMA REIKTŲ ŽINOTI, JOG CITRINA NE RUGŠTINA, O ŠARMINA ORGANIZMO TERPĘ, NEPAISANT TO, KAD JI YRA RŪGŠTI...
as 2014-06-21 21:41
vietoj cukraus i arbata idekite medaus katastrofa visiska negalima i arbata ar i koki kita karsta skysti deti medaus jis iskarto karstame gerime pasidaro nuodu. o citrinos vartojimas su aliejum o jeigu zmogaus ph ir taip didelis as apie rugstyne terpe ir jis dar suvartoja citrina ir ne viena karta per diena tai sakes blogiau ir but negali. o vandeny reik isgerti valanda pries pusrycius ir negalima gert vandens is karto po maisto ar kitu skysciu. straipsnis sakyciau nelabai vykes.
PANTERA 2014-03-15 21:18
NA MAN IRGI LABAI ,,PATIKO''ALYVU ALIEJUS SU CITRINOS SULTIMIS.[TA DIENA NEVALGYTI,BET TOLIAU RASOMA]';LIKUS VALANDAI IKI PUSRYCIU.NEZINAU KA IR GALVOT
zaliavalgis 2014-03-10 18:15
tokiu nesamoniu dar negirdejas, o kad dar siulo vyna geri, tai visai kuk ku
Siena 2012-04-04 17:25
Aš kiekvieną šeštadienį lankausi pirtyje