Varikozės gydymas dėlėmis buvo labai populiarus maždaug prieš 10–20 metų, tačiau savo aktualumo nepraranda ir mūsų dienomis. Manoma, kad toks kraujo nuleidimas užkerta kelią krešulių susidarymui ir venų deformacijai. Tačiau ar šis gydymo būdas tikrai efektyvus?
Nindzės yra Japonijos kovotojai, kuriuos supa gausybė legendų, tačiau dalis mitų yra tikra teisybė - tai buvo labai ištvermingi, puikiai treniruoti žmonės, išmanę gausybę meditacijos, netradicinės medicinos ir gydymo technikų. Viena tokių yra Kuji - In pirštų mankšta, padedanti sutelkti mintis, nusiraminti, tačiau kartu ir suteikianti žvalumo, s...
Kaip rodo naujausi tyrimai, moterimss, kurios išsigelbėjimo ieško kinų medicinoje, tikimybė pastoti yra du kartus didesnė, negu toms dailiosios lyties atstovėms, kurios labiau pasikliauja šiuolaikiniais nevaisingumo gydymo metodais, įskaitant ir ekstrakorporalinį apvaisinimą.
Lili Charjanova – veikli moteris ir įdomi asmenybė, viena iš nedaugelio kineziterapeučių, savo praktikoje sėkmingai naudojančių Rytų ir moderniosios medicinos elementus. Kalbamės su ja apie lietuviams dar palyginti mažai žinomą alternatyviosios medicinos gydymo būdą Reiki.
Ką šiuolaikiniam žmogui reiškia sąvoka „gražūs balti dantys“? Visų pirma, jie turi būti sveiki – ir tai ne tik nuolatinis burnos higienos laikymasis, tinkamas dantų šepetėlis ir pasta. Dantys – tai viso organizmo sveikatos veidrodis, o ypač – inkstų. Taip, nesistebėkite – anot kinų medicinos, dantų būklė priklauso būtent nuo šių organų.
Vis daugiau dėmesio šiandien sulaukia Rytuose jau nuo senų laikų vartojamas (tačiau mums dar neįprastas) kordicepsas. Tai vienas labiausiai vertinamų natūralių vaistų Kinijoje, dar vadinamas augalu imperatoriumi, ilgaamžiškumo grybu ir kitais didingais pavadinimais. Taigi, kas iš tikrųjų yra kordicepsas ir kuo jis naudingas sveikatai?
Akupunktūra – tai gydymo metodas, atsiradęs Kinijoje ir sėkmingai taikomas šiandien.
Mokslininkai kuria įvairius nemedikamentinius gydymo būdus. Vienas iš tokių metodų yra magnetų terapija.
Hirudoterapija (iš lotynų k.) arba bdeloterapija (iš graikų k.) verčiama kaip „gydymas dėlėmis“. Tai vienas iš seniausių medicinos metodų, deja, Lietuvoje labai plačiai dar netaikomas.
Veet Mano – Osho mokinys, kilęs iš JAV, Mičigano. Tai meditacinės praktikos speciastas, žinomas savo novatoriškais metodais. Ką jis pataria žmonėms, besirūpinantiems savo sveikata?
Mečislovas Vasiliauskas - įdomus pašnekovas, kuris ilgus metus domisi įvairiomis netradicinės medicinos šakomis. Publikuojame interviu su juo.
Kviečiame dalintis savo sveikatos receptais - gal geriate ypatingą arbatą arba turite savo treniruočių sistemą? Papasakokite mums, įdomiausius receptus publikuosime, o jų autorius pradžiuginsime dovanomis!
Nesinori net prisiminti ankstesniojo savo gyvenimo laikotarpio. Sulaukus 40-ties, sveikata buvo visiškai pašlijusi: kamavo nuolatiniai nugaros ir sąnarių skausmai, svaigo galva, ėmė silpnumas, nebuvo jėgų. Vos temdama kojas, kaip zombis, nušliaužiu į darbą ir atgal, ir vis laukiu savaitgalio, tikėdamasi pailsėti ir šiek tiek atsigauti.
Ketverių metukų Fraseris Boothas iš Škotijos sunkiai susidorojo netgi su pačiomis paprasčiausiomis užduotimis. Kai jam suėjo 18 mėnesių, gydytojai diagnozavo autizmą.
Yra daugybė būdų, kaip galima gydyti širdies priepuolius (infarktą): tai širdies ir plaučių reanimacija, aspirinas, trombus naikinantys preparatai ir panašiai. JAV mokslininkai pasiūlė naują metodą – gydymą šviesa.
Liežuvis turi apie 9000 skonio receptorių. Skonis geriausiai skiriamas esant 24 laipsniams Celsijaus