Visi sutinka su teiginiu, kad jogos pratimai atpalaiduoja ir treniruoja kūną. Tačiau ar žinote, kad ji gali ir gydyti?
Visos moterys – ir ne tiek jau mažai vyrų – turi bent po vieną papuošalą su akmeniu, bet tik vienetai, užsimaudami žiedą ant piršto ar įsiverdami auskarus, galvoja apie naudą sveikatai.
Akupunktūra – tai tradicinės kinų medicinos metodas, gimęs daugiau kaip prieš 5000 metų. Jis pagrįstas tikėjimu, kad gyvų organizmų kūnuose teka energija „či“. Ji žmogaus kūne cirkuliuoja dvylika nematomų energijos linijų, vadinamų meridianais.
Vakarų tradicinė medicina ir toliau neigia žmogaus sąmonės įtaką jo sveikatai, nors jau prieš kelis tūkstančius metų kinai gydė panaudodami či energiją ir atkurdami vidinę harmoniją.
Sąnarių skausmais skundžiasi ne tik pagyvenę, bet ir jauni žmonės. Netinkamas gyvenimo būdas, per mažai judėjimo arba atvirkščiai – per dideli krūviai po truputėlį naikina sąnarius ir nuolatiniais skausmais apkartina gyvenimą.
Vos tik sunegalavę griebiamės vaistų, nors mūsų imuninės sistemos stiprinimui ir apsaugai nuo ligų gali padėti dar senolių patikrintos sveikatos išsaugojimo priemones.
Kiekvienam iš mūsų tenka gyvenime susidurti su vandeniu: vieniems teikia malonumą plaukiojimas šiltą vasaros dieną ežere, kitiems – plaukiojimas vandens baseinuose. Tam reikia specialių žinių bei įgūdžių. O apskritai, kokia mums naudą teikia plaukiojimas?
Manoma, kad energetinis akmenų polius teigiamai veikia žmogaus organizmą, tad ar žinote, koks akmuo jums tinka labiausiai?
Apie gydomąsias akmenų savybes žinoma jau ne vieną tūkstantį metų, šiandien gydymas jais (litoterapija) ir vėl tampa populiarus. Po truputį tuo imama domėtis ir Lietuvoje. Manoma, kad energetinis akmenų polius teigiamai veikia žmogaus organizmą, tad ar žinote, koks akmuo jums tinka labiausiai?
Alternatyvi medicina siūlo ne vieną astmos gydymo būdą. Yra begalė priemonių, padedančių žmonėms visame pasaulyje susidoroti su šia problema, tereikia išsirinkti tokią, kuri pacientui atrodo priimtiniausia.
Šokis visais laikais buvo šis tas daugiau nei „tiesiog judesiai“ – tai ir jausmų, minčių išraiška, kūno kalba, bendravimo priemonė. Jis – neatsiejama daugelio ritualų (pavyzdžiui, įvairių švenčių, vestuvių) dalis, o kartais – būdas atsiriboti nuo pasaulio.
Niekam ne paslaptis, kad šiandieninis mūsų gyvenimas bėga pirmyn pašėlusiu tempu. Daugeliui darbo dienos pabaigoje galvos skausmai atrodo jau įprastas ir normalus reiškinys. Tai reiškia, kad reikia kažką daryti su aplink jus ir jumyse pačiuose esančiu spaudimu.
Nežiūrint į tai, kad dėlės tokios naudingos, vis tik nereikėtų jų gaudyti pirmame pasitaikiusiame tvenkinyje. Visų pirma, jos yra įtrauktos į Raudonąją knygą. Visų antra, tai saugumo klausimas: medicininės dėlės auginamos specialiuose biofabrikuos.
„My honey“, arba „mano meduti“ – vienas iš populiariausių angliškų komplimentų. Tikriausiai ne be reikalo: dar prieš tai, kai pradėtas gaminti cukrus ir daugybę jo turintys saldumynai, teko naudoti medų – skanų ir naudingą produktą.
Senais laikais bitininkystė buvo laikoma viena iš pavojingiausių profesijų. Bitininkas rasdavo miške drevę su bičių spiečiumi ir pažymėdavo ją kaip savo. Bėda tik ta, kad pačios bitės apie tai nežinodavo, ir puldavo savo „šeimininką“, kaip ir bet kurį kitą asmenį, pasikėsinusį į didžiausią jų turtą.
Mylimi naminiai gyvūnai sugeba daug ką: jie gali ne tik pakelti nuotaiką, bet ir atpažinti kai kuriuos pavojingus simptomus, juos gydyti.
Nors medicina ir toliau plačiais žingsniais skuba pirmyn, tebėra begalė ligų, kurių ji nepajėgi išgydyti. Vienas iš tokių liūdnų pavyzdžių – cerebrinis vaikų paralyžius.
Dar nuo neatmetamų laikų mokslas kaupė žinias apie tai, kaip muzika veikia žmogų. Buvo suvokta, kad ji daro įtaką ne tik psichikai, tačiau ir visoms organizmo sisitemoms, dvasinei žmogaus esybei...
Jeigu jaučiate danties skausmą, pridėkite prie danties gabaliuką svogūno. Skausmas turėtų atlėgti.