Alternatyvioji medicina ir astma (II dalis)

Alternatyvioji medicina ir astma (II dalis)

Alternatyvi medicina siūlo ne vieną astmos gydymo būdą. Yra begalė priemonių, padedančių žmonėms visame pasaulyje susidoroti su šia problema, tereikia išsirinkti tokią, kuri pacientui atrodo priimtiniausia.

Akupunktūra

Akupunktūra skaičiuoja jau ne vieną tūkstantį metų ir yra tapusi neatsiejama kinų medicinos dalimi, paskutiniu metu labai pamėgta ir Vakaruose. Ši terapija pašalina ligos priežastį ir atkuria organizmo pusiausvyrą. Paprastai gydymas trunka ilgai, tačiau jis veiksmingas daugelio ligų atveju (ypač lėtinių).

Pasaulio sveikatos organizacija labai gerai įvertino šį gydymo būdą ir patvirtino jo efektyvumą įvairių sveikatos sutrikimų atvejais (įskaitant ir astmą).

Kadangi gyvybinės energijos kanalai ir aktyvieji taškai susiję su imunine sistema, juos veikiant pavyksta sustiprinti organizmo apsauginį barjerą ir sureguliuoti jo veiklą, o tai labai svarbu gydant lėtinę astmą. Aktyvieji kanalai šiuo atveju būtų tie, kurie susiję su plaučiais, inkstais ir blužnimi.

Reikėtų atlikti mažiausiai 15–20 seansų (po vieną per savaitę), kad gydymas būtų veiksmingas. Vaikams adatėles galima pakeisti lazeriu. Beje, mažuosius išgydyti lengviau nei suaugusiuosius, nes jų imuninę sistemą paprasčiau sureguliuoti.

Aromaterapija

Šis gydymo metodas pagrįstas augalų ekstraktų ir aliejų, gerinančių fizinę ir emocinę būklę, naudojimu. Aliejai su veikliosiomis medžiagomis įtrinami, pilami į vonias, garinami, naudojami inhaliacijoms. Medžiagos patenka į organizmą per kvėpavimo takus, odą, o limfinė sistema išnešioja jas į visus kūno organus. Aromatas pasiekia atsakingą už emocijas uoslės centrą, esantį prieš pogumburį.

Sergantiems astma labiausiai padeda šių augalų aliejiniai ekstraktai: juozažolių, eukaliptų, levandų, čiobrelių, melisų, anyžių, rozmarinų, pušų ir kiparisų. Nereikėtų daryti karštų inhaliacijų, nes jos spazmuos bronchus. Geriau šiuos ekstraktus maišyti su migdolų arba kviečių daigų aliejumi ir įmasažuoti. Krūtinės srities masažas turėtų būti atliekamas gana šiltoje patalpoje. Jeigu norite stipresnio poveikio, po procedūros turėtumėte kūną šiltai įvynioti į paklodę.

2 psl. »

Komentarai (2)

Zana 2019-04-18 22:02
Noriu suzinot, kokias arbatas zoleliu gert nuo bronchines astmos. Aciu
Ninole 2017-07-07 03:39
Serga anuke astma uzeina dusimai norim orginaliu vaistu kad padetu anukei

Ar žinote, kad...

60 sekundžių - tiek laiko paprastai reikia kraujo ląstelei apkeliauti visą organizmą

Kitas faktas