Virtualaus fitneso privalumai

Nieko nebestebina virtualios pamokos – mokytis kalbos arba baigti klasę nuotoliniu būdu mūsų dienomis gali praktiškai kiekvienas, kurio namuose yra pakankamai greitas interneto ryšys ir interneto kamera. Netgi tie, kurie mėgsta lieti prakaitą sporto salėse, greičiausiai maloniai nustebs sužinoję, kad atsirado ir virtualus fitnesas. Kokie gi jo privalumai?

Visų pirma, užsiimti juo galima kasdien, tačiau nereikia keisti savo įpročių ir koreguoti dienotvarkės. Numesti svorio dar niekada nebuvo taip paprasta. Žinoma, tai nereiškia, kad visiškai nebereikės stengtis – mažų mažiausia, ką reikia padaryti – tai paskambinti. Kai kurie fitneso instruktoriai konsultuoja savo klientus per „Skype“. Efektas visiškai kitoks, negu žiūrint DVD su pratimais – bendravimas „akis į akį“ (nors ir virtualus) užtikrina, kad niekas jūsų neapgaus.


Kitas virtualaus fitneso privalumas yra tas, kad instruktorius gali pasakyti, ką klientas daro ne taip. Norintiems sulieknėti, siūlomos virtualios liekninamojo kvėpavimo, įvairių šokių ir aerobikos pamokos. Klientas, bendraudamas su treneriu per „Skype“, gali ne tik numesti svorio, bet ir pats tapti ekspertu. Galima užsirašyti į virtualias klases, bendrauti su kitais besitreniruojančiais žmonėmis ir būti tikriems, kad treniruotės tikrai bus nenuobodžios, kad kiti supras ir palaikys.

Virtualių fitneso klubų privalumai akivaizdūs – užsiėmimai vyksta tik dėl savęs, nėra pašalinių, be to, internetas gali padėti įvaldyti tokias technikas, kurių jums nepasiūlys nė vienas sporto klubas. „Skype“ padeda sporto sale paversti ir namus, ir biurą, ir bet kurią kitą vietą, kurioje esate konkrečiu metu. Virtualus fitnesas išradingas, o juk nuobodulys tiems, kurie nori numesti svorio, yra viena iš svarbiausių nesėkmių priežasčių. Instruktorius, sėdėdamas anapus ekrano, kontroliuoja, kad klientas nepraleistų sunkiausios ir svarbiausios treniruočių dalies.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
samanta
2013-02-02 09:01
labai gerai sportouti
ruta
2012-05-25 09:46
o aš manau, kad sportuoti būtina iš tikrųjų, realiai, o ne virtualiai.
Tik žinoma, viską su prto reikia daryti, nepersistengti. radau neblogą str. Gal kam pravers
http/gyvenimas.delfi.lt/grozis_ir_sveikata/kaip-nenusilpti-sportuojant.d?id=58661449

Ištrauka iš str. Kas padeda atstatyti prarastas jėgas?
Ilgametis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės masažuotojas Juozas Petkevičius įsitikinęs, kad organizmo nenualinti ir traumų išvengti sportuojant padeda trys dalykai: visavertė mityba, elementar
Dnr
2012-05-18 09:03
tuoj isvis is namu nebeislysime
lll
2012-05-18 09:03
Dieve Dieve iki ko priėjom... Jau net ir sportas per kameras vyksta