Vilniaus teritorinėje ligonių kasoje gyventojai priimami ir šeštadieniais

Vilniaus teritorinėje ligonių kasoje (Liauksmino g. 6, Vilnius) gyventojai jau aptarnaujami ir šeštadieniais. Tądien Gyventojų aptarnavimo skyrius dirba nuo 9 iki 13 val.

Gyventojų aptarnavimo skyriuje išduodamos pažymos dėl reabilitacinio gydymo, tvirtinamas asmenų draustumas privalomuoju sveikatos draudimu, priimami prašymai ir išduodamos Europos sveikatos draudimo kortelės vykstantiesiems į Europos Sąjungos šalis, teikiama informacija apie privalomąjį sveikatos draudimą, apie teikiamas asmens sveikatos priežiūros paslaugas ir jų prieinamumą, dantų protezavimą ir kt.


Vilniaus teritorinės ligonių kasos darbuotojai siekia, kad į įstaigą atvykę interesantai būtų aptarnaujami greitai, kokybiškai ir patogiu laiku. Todėl prieš kurį laiką buvo pailgintas Gyventojų aptarnavimo skyriaus darbo laikas – nuo pirmadienio iki ketvirtadienio interesantai laukiami nuo 7.30 iki 18 val., penktadieniais – nuo 7.30 iki 16.45 val. Neabejojama, kad ir šeštadieniais įstaiga sulauks nemažai besikreipiančiųjų.

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Vilniaus teritorinės ligonių kasos
Administravimo skyriaus vyriausioji specialistė Loreta Čėsnienė,


tel. (8 5) 210 0056, el. paštas [email protected]

» Rašyti komentarą