tarpmergaičių.lt buria komandą dalyvauti Moterų bėgime Vilniuje

Tarpmergaičių.lt skatina prisidėti prie kilnaus tikslo, jį remia ir kviečia burtis drąsioje komandoje bėgti pirmajame Lietuvoje moterų bėgime. 

 
Moterų bėgimą lydi labai nuoširdi idėja – priminti apie krūties vėžio profilaktikos ir savitikros svarbą bei parodyti solidarumą moterims, sergančioms krūties vėžiu. Moterų bėgimai itin populiarūs visame pasaulyje. Organizatoriai tikisi, jog ir Lietuvoje tai taps gražia tradicija, vienijančia visas Lietuvos moteris bendram tikslui.
 
Tarpmergaičių.lt su savo komanda nori tokiu bėgimu parodyti kitoms moterims pavyzdį, paskatinti gerą nuotaiką ir naują požiūrį į sportą – sportas gali būti linksmas. 
 
Svarbu gera nuotaika, ryškumas, todėl tarpmergaičių.lt komandos narės kviečiamos apsirengti kaip tik nori: ryškiai, išsiskiriančiai iš minios. Galima turėti atributikos, plakatų, balionų, bėgti susikibus su draugėmis. Žodžiu, bėgti linksmai, kaip tik širdis geidžia bei fantazija leidžia. 
 
Norinčios bėgti tarpmergaičių.lt komandoje registruokitės iki birželio 12 d. el.paštu [email protected]. Parašykite mums savo:
 
- vardą, pavardę
 
- miestą;
 
- gimimo datą;
 
- 3.5 ar 7 km norėtumėte bėgti. Nesijaudinkite, jeigu neįveiksite atstumo. Tikslas aprašytas aukščiau :) 
 
Data: 2013 birželio 16 d. (sekmadienis) 11:45
 
Vieta: Vingio parkas Vilniuje. Startas ir finišas prie estrados.
 
Prizai:  Originaliausios tarpmergaičių.lt bėgikės laukia dovanumanija.lt įsteigtas prizas - asmeninė fotosesija Vilniaus senamiestyje. Originaliausią aprangą rinks tarpmergaičių.lt nariai bei komisija.
 
tarpmergaičių.lt bėgimas nemokamas.
 
Aprangos kodas: ryškus, originalus, įkūnyjantis personažus, svajones, fantazijas, siekiantis išreikšti nuomonę.
 
Prieš bėgimą visos norinčios galės dar pasiryškinti ir originaliai spalvingai nusilakuoti nagus jau tradicija tapusiame nagų lakavimosi "workshop'e".
 
Sekite naujienas: http://tarpmergaiciu.lt/
FB puslapyje.
Daugiau informacijos apie patį bėgimą Moterų bėgimo puslapyje.
» Rašyti komentarą