Spalvoto prancūziško manikiūro su piešinėliu pamokėlė

Prancūziškas manikiūras vis dar nepraranda savo aktualumo – jis universalus, tinka bet kokiai progai ir bet kurioje gyvenimo situacijoje. Galite rinktis jį tiek kasdienai, tiek svarbiausioms savo gyvenimo šventėms.

Šį manikiūro variantą sukūrė prancūzų dizaineriai, siekdami, kad modelių nagai puikiai derėtų prie bet kokių demonstruojamų rūbų. Nors atrodo paprastai, tačiau daryti jį reikia itin kruopščiai. Pirmiausiai būtina pasirūpinti idealia nagų forma, kadangi net mažiausia asimetrija iš karto kris į akis.

Klasikinio prancūziško manikiūro paįvairinimui galite išmėginti šį variantą.

Jums reikės:

 

  • Kelių spalvų nagų lako;
  • Asauginio pagrindo;
  • Blizgučių;
  • Permatomo lako;
  • Teptuko.


Kaip daromas spalvotas prancūziškas manikiūras?

Pirmiausiai, kaip minėjome, reikia pasirūpinti nagų forma, o po to padengti juos apsauginiu pagrindu. Kai šis išdžius, pradėkite lakuoti. Spalvos pasirinkimas priklauso nuo jūsų skonio ir nuotaikos. Iš pradžių nulakuokite nagų kraštelius dviem sluoksniais, palaukite, kol nudžius, tada susiraskite ploną teptuką, ir išilgai nago krašto pieškite bangelę. Antrąja bangelę reikėtų piešti kontrastuojančia spalva, ne pro šalį bus pridėti ir trečią. Svarbiausia, kad linijos susipintų tarpusavyje.

Kad efektas būtų stipresnis, išilgai bangelių užtepkite blizgučių. Galiausiai nulakuokite nagus bespalviu laku ir leiskite jiems nudžiūti.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
sonata
2012-10-03 20:51
žiauriai, žiauriai, nerealiai gražiai atrodo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ana
2012-09-24 09:17
as pati galeciau taip pat nulakuoti nagus
monika
2012-09-21 13:21
lb grazu
karolina
2012-09-18 11:16
na nan tai labai grazu
viktorija
2012-09-17 14:47
labai graziu