Kad rankos būtų švelnios ir gražios

Norite, kad rankos atrodytų puikiai, o jų oda būtų švelni, lygi ir elastinga? Išbandykite šiuos receptus!

Šveitiklis su cukrumi. Išspauskite į delną rankų kremo ir įmaišykite 1 arbatinį šaukštelį cukraus. Pamasažuokite rankas 2–3 minutes, nuplaukite su šiltu vandeniu. Oda bus švelni, minkšta ir švari.

Šveitiklis su alyvuogių aliejumi. Sumaišykite 1,5 arbatinio šaukštelio cukraus, 1 šaukštelį alyvuogių aliejaus, 2–3 lašus gvazdikėlių ir citrinų eterinio aliejaus. Pamasažuokite rankas 3–5 minutes, nuplaukite šiltu vandeniu.


Jauninamoji kaukė. 1 šaukštą medaus sumaišykite su 1 arbatiniu šaukšteliu avižinių miltų ir 1 kiaušinio tryniu. Įtrinkite masę į rankų odą, užsimaukite medvilnines pirštines ir palikite per naktį.

Balinamoji kaukė. 1 kiaušinio trynį sumaišykite su 1 šaukštu saulėgrąžų aliejaus. Ištepkite rankas, laikykite, kol užsidės „plutelė“ Nuplaukite šiltu vandeniu.

Žolelių vonelė. Sumaišykite 3 šaukštus sukatžolių, 5 šaukštus mėtų lapų, šiek tiek apynių spurgų ir valerijono šakies. Užpilkite 1 litru verdančio vandens, po 45 minučių nukoškite. Pamirkykite rankas 20 minučių.

Pastaba: šveitiklius rankoms patartina naudoti  ne rečiau kaip 2 kartus per savaitę; nepatartina iš karto po procedūros eiti į lauką (palaukite bent 40 minučių. Idealiu atveju odą reikėtų šveisti vakare prieš miegą).

» Rašyti komentarą