Receptai su granatais imuniteto stiprinimui

Granatai stiprina imunitetą, teigiamai veikia kraują ir inkstų veiklą, gerina virškinimą. Granatų gėrimai pasižymi gydomosiomis savybėmis ir padeda nesusirgti. Jei reguliariai naudositės šiais receptais, žiemą džiaugsitės puikia sveikata!

Karštas gėrimas su granatais ir kardamonu. Reikia: 1 granato, kardamono, 1 citrinos, 1 litro vandens, 5 šaukštų medaus, 4 žalių obuolių.

Užvirinkite vandenį su kardamonu (dėkite savo nuožiūra), 1 šaukštu medaus, pusės citrinos žievelėmis, 2 obuoliais (supjaustykite mažais gabaliukais) ir 2 arbatiniais šaukšteliais citrinos sulčių. Virinkite 3–4 minutes, nukoškite ir uždenkite. Nulupkite dar 2 žalius obuolius, supjaustykite kubeliais ir apšlakstykite citrinos sultimis. Nulupkite 1 granatą, sėklas sudėkite į dubenėlį, įdėkite 4 šaukštus medaus, išmaišykite ir padalinkite į bokalus. Užpilkite paruoštu nuoviru, ant viršaus uždėkite supjaustytus obuolių gabaliukus.


Gėrimas su spanguolėmis ir granatais. Jums reikės: 1 litro mineralinio vandens, 200 g spanguolių, 1 granato, cukraus arba medaus pagal skonį.

Granatą nulupkite, sudėkite sėklas kartu su nuplautomis spanguolėmis į dubenį, sutrinkite mediniu šaukštu ar grūstuve, kad išsiskirtų sultys. Sultis sumaišykite su mineraliniu vandeniu ir išpilstykite į bokalus. Jei norite, pasaldinkite medumi arba cukrumi.

Granatų gėrimas. Reikia: 1 granato, 1 žiupsnelio druskos, 1 žiupsnelio kmynų.

Granatą gerai atvėsinkite, nulupkite, išimkite sėklas. Sudėkite į smulkintuvą ir pamalkite ne daugiau kaip 10 sekundžių, kad išsiskirtų sultys (nereikia tyrelės, nes bus kartu). Nusunkite sultis, sumaišykite su medumi, druska ir šviežiai maltais kmynais. Išpilstykite į atvėsintus bokalus.

» Rašyti komentarą