Kuo naudingos žalios bulvės?

Apie žalių bulvių naudą nuo seno sklando legendos. Ar žinojote, kad šios daržovės padeda nuo artrito, nudegimų, aknės ir kitų problemų? Atrinkome jums kelis paprasčiausius sveikatos receptus – pravers kiekvienam!
 
Nuo artrito: bulvę nuskuskite, perpjaukite per pusę, pridėkite prie skaudamos vietos ir apibintuokite. Palaikykite tokį kompresą 5–7 minutes. Procedūrą kartokite visą savaitę po 1 kartą per dieną.
 
Nuo aknės: bulvę nuskuskite ir smulkiai sutarkuokite. Gautą tyrelę paskleiskite ant marlės ir uždėkite ant nuvalytos veido odos. Po 15 minučių nuplaukite šiltu vandeniu. Kaukę reikėtų darytis 1–2 kartus per savaitę.
 

Nuo nudegimų: prie nudegusios vietos pridėkite riekutę žalios bulvės, laikykite 5–7 minutes. Jei nudegimas negilus ir nėra pūslių, skausmas praeis.
 
Nuo rėmens: išspauskite sultis iš 1 vidutinio dydžio bulvės. Įmaišykite 0,5 šaukštelio medaus ir išgerkite tuščiu skrandžiu.
 
Nuo širdies ir kraujagyslių sistemos ligų: rekomenduojama kaskart prieš valgį suvalgyti po 30 g žalios bulvės.
 
Tai, kad bulvės naudingos sveikatai, abejonių nekelia, tačiau prieš gydantis savarankiškai vis tiek reikėtų pasikonsultuoti su savo gydytoju.

» Rašyti komentarą