2 receptai imuniteto stiprinimui

Peršalimu per rudens-žiemos sezoną paprastai perserga daugelis, tačiau dažniausiai serga 20-40 metų amžiaus žmonės. Prasidėjus darželio mokyklos sezonui, ypač padaugėja sergančių vaikų.

Norite sustiprinti imunitetą? Išbandykite šiuos du veiksmingus receptus!

  1. Sumalkite  0,5 stiklinės razinų, 1 stiklinę graikinių riešutų branduolių, 0,5 stiklinės migdolų (galima pakeisti kedrų riešutais – būtų daug naudingiau, bet ir brangiau), 2-ų citrinų žieveles. Įspauskite į šią masę tų pačių citrinų sultis, žieveles sumalkite atskirai. Tada įmaišykite  150 g medaus, 0,5 stiklinės džiovintų abrikosų ir tiek pat – džiovintų slyvų. Dieną ar dvi palaikykite tamsioje vietoje, ir pastatykite į šaldytuvą. Suaugusiesiems vartoti po 1–2 šaukštus 3 kartus per dieną, vaikams nuo 3 metų – po arbatinį šaukštelį 2 kartus per dieną.
  2. Jums reikės: 200 g džiovintų abrikosų, po tiek pat – džiovintų slyvų, imbiero, graikinių riešutų, razinų ir medaus, taip pat – 1 citrinos ir 50 ml konjako. Džiovintus vaisius ir citriną su žievele sumalkite mėsmale, užpilkite medumi ir konjaku, išmaišykite. Sudėkite į stiklainį ir laikykite šaldytuve. Vartokite prieš valgį po 1 šaukštą.
» Rašyti komentarą