Kaip be vaistų sumažinti skausmą?

Kaip kovoti su skausmu be vaistų? Tai nesudėtinga – tereikia į savo racioną įtraukti šių produktų!
 
Čili pipirai. Šis produktas pasižymi nuskausminamuoju poveikiu ir vietinės anestezijos efektu. Pavyzdžiui, pipirų antpilai tinka malšinti nugaros ir sąnarių skausmus.
 
Juodasis šokoladas. Jo sudėtyje yra daug medžiagų, skatinančių endorfinų gamybą. Pastarieji, beje, laikomi natūraliais nuskausminamaisiais, o ne tik „laimės hormonais“.
 
Imbieras. Apie jo naudingąsias savybes žinoma jau seniai. Viena iš jų – skausmo mažinimas. Jei, pavyzdžiui, skauda dantį, paskalaukite burną imbierų arbata – skausmas atlėgs.

 
Kava. Kofeinas veikia nervų sistemą ir padeda kovoti su skausmu (ypač – raumenų).
 
Bananai. Ar žinojote, kad sudėtyje esantis kalis puikiai malšina raumenų skausmus?
 
Alyvuogių aliejus ir lašiša. Sudėtyje esančios omega-3 riebalų rūgštys ne tik padeda kovoti su skausmu, bet ir nuo jo apsaugo.
 
Pieno produktai. Jų sudėtyje gausu kalcio. Jei jums periodiškai skauda galvą, dažniau suvalgykite sūrio arba jogurto. Medikų teigimu, labai dažna galvos skausmo priežastis yra būtent kalcio trūkumas.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Rasa
2014-08-12 19:51
Omega-3, kuri yra alyvuogių aliejuje ir lašisoje, veikia kraują skystinančiai, taip pat kaip aspirinas....
kodel reikia gerti aspiriną su daug vandens karštą dieną arba po gero baliaus, todėl jog jis skystina kraują ir vadinamas mini trombų patekimas į smegenis, kuris dažnai pasireiškia nežmonišku skausmu, išvengiamas.
Nesąmonė sakysit, net jei tai rekomendavo patys reanimatologai, kriziu centro instruktoriai.....
iveta
2014-07-05 16:17
Kaip miesti rukyt
ROKAS
2013-11-25 13:19
ar daugiau nesamoniu dar galit prigalvoti