„Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos“ SPA centras Druskininkuose - poilsis subalansuotas šeimai

Šiandien, šifruodami akronimą SPA naudojame tris lotyniškus žodžius „Sanitas per aquam“ arba lietuviškai - „Sveikata per vandenį“. Tiesa ta, kad Spa yra nedidelis miestelis Belgijoje, žinomas dėl savo gydančių šaltųjų versmių apie kurių naudą sveikatai iš tiesų buvo kalbama jau Senovės Romoje. Romėnų (o taip pat ir graikų, turkų bei daugelio senųjų civilizacijų atstovų) gyvenimas buvo neatsiejamas nuo malonumų, kuriuos šiandien vadiname SPA - pirčių, purvo ir gausiai druskomis praturtinto vandens procedūrų, masažo, o taip ir nuolatinio bendravimo su bičiuliais, lydinčio viso posilsio metu. Juk, kaip buvo populiaru sakyti tiek Romos imperijoje, tiek ir Senovės Graikijoje - sveikame kūne - sveika dvasia.  

Negyvosios jūros dovanos ir vyrams, ir moterims

Didžioji dalis mūsų tikrai yra girdėję apie Negyvosios jūros teikiamas dovanas - vandenį bei purvą, kurie padeda ne tik atsipalaiduoti fiziškai, bet ir suteikia dvasinę ramybę, padeda susidėlioti mūsų mintis ir malšina stresą. Šiuolaikinam sunkiai dirbančiam vakariečiui, tai itin aktualu, tačiau daugelis mūsų negalime sau leisti keliauti iki pat Izraelio tam, kad pasimėgautume Negyvosios jūros teikiamais malonumais ir nauda.

Žinoma, išeitis visada yra - „Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos“ SPA centras, įsikūręs viešbutyje „Pušynas“, Negyvosios jūros dalelę siūlo Druskininkuose, tad jus nuo organizmui reikalingų mineralų, visiško raumenų atsiplaidavimo, nervinės sistemos raminimo bei ląstelėse greitėjančios medžiagų apykaitos skiria vos kelių valandų kelionė automobiliu. Druskingas, magnio, kalio, kalcio, bromo ir jodo prisotintas vanduo padeda ir gydo sergančius psoriaze, neurodermitu, egzema, gelbėja turintiems odos išbėrimų. Negyvosios jūros vandens vonios ir purvo terapijos padedan kenčiamtiems reumatą, artritą, patyrusiems sunkių traumų, sergantiems chronišku bronchitu, sinusitu, bronchine astma. Unikalus šios jūros vanduo turi ir malšinančių uždegimus, antiseptinių savybių, Negyvosios jūros vandens terapija saugo nuo peršalimo ir kitų infekcijų, mažina skausmus. Įdomu ir tai, kad Negyvoji jūra – vienintelis vandens telkinys pasaulyje, kuriame mineralų kiekis pakankamas, kad turėtų realų poveikį žmogaus organizmui.   „Neįtikėtinas jausmas, jaunystėje žaidžiau futbolą ir buvau smarkiai susižeidęs čiurną, o pastaruojume ji apie save primindavo, nuolat mausdavo, kai pavargdavau darbe. Visai nebejaučiau skausmo, net savo kūno nejaučiau. Atrodo, lyg būtumei kosmose,“ - pasakojo Negyvosios jūros vandens procedūrą išbandęs verslininkas iš Vilniaus. Ši procedūra padeda sumažinti stresą bei raumenų – nervų spazmus ir tuo pačiu stimuliuoja energijos atsinaujinimą organizme. Nesvarumo/plūduriavimo pojūtis reikalingas: giliausiam poilsiui, streso valdymui ir terapijai, grožiui ir atjaunėjimui, greitąjam mokymuisi, kūrybingumui ir vaizduotei lavinti, skausmo šalinimui, sporto pasiekimams gerinti.

Vyras teigė, kad jis taip pat būtinai išbandys ir purvo procedūras, kuriomis jau spėjo pasimėgauti jo žmona - Negyvosios jūros purvo terapija itin aktuali moterims, kadangi purve esantis kvarcas, žėrutis, kaolinas, magnis, kalis, kalcis, bromas, varis, cinko druskos tonizuoja odą, stiprina jos jungiamąjį audinį, didina odos elastingumą. Procedūros su Negyvosios jūros purvu taip pat gerina medžiagų apykaitą, taigi padeda natūraliai atsikratyti anstvorio, kovoti su celiulitu.

Hidrotermija odos grožiui ir jaunystei

Norint pasiekti dar gerensių rezultatų SPA centre „Pušyno“ viešbutyje Druskininkuose galima išbandyti ir hidrotermijos procedūras. Kvalifikuoti specialistai visuomet maloniai padeda išsirinkti jums tinkamiausią procedūrą - drėkinamąją, „patempino“, stangrinamąją ir tonizuojamąją, aromatinę hidrodermijos procedūrą. Po hidrodermijos džiaugsitės lygesne, skaistesne, stangresne, pailsėjusia, iš tolo švytinčia oda.


Siūloma rinktis riebios odos, sausos ar jautrios odos, nuo raukšlių, odos šviesinimo, akių ar kaklo priežiūros procedūras. Specialiai lankytojui parinkti aktyvieji kompopnentai bei švelni jonizacija padės nuraminti, giliai išvalyti ir sudrėkinti veido odą. Jonizacija, atliekama specialiais, hidrodermijos metu naudojamais švelniais elektrodais, padaro odą imlesnę aktyviesiems komponentams – po jonizacijos oda juos puikiai sugeria ir pasisavina. Silpnutė elektros srovė, naudojama hidrodermijoje, stimuliuoja aktyviųjų medžiagų cirkuliaciją ląstelėse, skatina jų atsinaujinimą, pagerina ląstelių prisisotinimą deguonimi. Hidrodermijos efektyvumą užtikrina naudojama speciali žėlė.Hidrodermijos pabaigoje atliekamas masažas tarsi užbaigia hidrodermiją. Lengvi paspaudimai, odą lyginantys judesiai padeda galutinai atsipalaiduoti, aktyvina odos ląstelių veiklą, pailsina ir grąžina odai natūralų, sveiką švytėjimą. Be to, po hidrodermijos procedūros dingsta veido grožį slėpęs odos suglebimas, nuovargis, kuris neretai atsiranda dėl streso, staigai metamo svorio. Hidrodermija sugrąžina odai stangrumą, pašalina susikaupusius odoje toksinus, stimuliuoja veido raumenis, tad hidrotermijos poveikis, skirtingai nuo įprastinių veido kaukių ar vien odą stangrinančio masažo, yra ilgalaikis.

Pirtis ir sūkūrinė vonia atsipalaidavimui bendraujant

Kalbinanta vilniečių pora pasakojo, kad šįkart atvyko ilsėtis dviese, tačiau viešbučio „Pušynas“ SPA centro malonumais jie mėgsta džiaugtis ir su didesne kompanija: „Atvykę su draugais mėgstame eiti į garinę pirtį - kai kurie turi problemų su širdimi ar šiaip sunkiau ištveria karštį, todėl šis pasirinkimas geresnis nei sauna. Asmeniškai man garinė pirtis patinka dėl bendravimo. Galima ir pailsėti, ir patogiai, nevarginant savęs pabendrauti su draugais.“

Garinė pirtis, pastaruoju metu populiarėjanti ir Lietuvoje, mėgstama dar nuo senovės Antikos laikų. Senovės graikai, romėnai bei turkai žinojo apie gydomąsias garinės pirties savybes - prities temperatūra siekia 43-46 laipsnius šilumos, o drėgmė – 100 proc. Toks drėgmės ir šilumos santykis garinėje pirtyje skatina atsipalaiduoti bei sukelia energijos antplūdį po pirties. Garinė pirtis laikoma ir puikia sveikatinimo priemone odai, joje taip pat pravartu lankytis sergantiems bronchine astma, kvėpavimo takų ligomis,
kenčiantiems nestiprius reumato ar sąnarių skausmus, turintiems miego ar organizmo medžiagų apykaitos sutrikimų.Pailsėję pirtyje lankytojai bendravimą paprastai tęsia sūkurinėje vonioje - povandeninės įvairaus stiprumo ir intensyvumo srovės aktyviai masažuoja visą kūną, o šiltas vanduo bei purslai padeda visiškai atsipalaiduoti ir nurimti. Suderinus iš anksto, besilankantiems garinės pirties ir sūkurinės vonios komplekse galima pateikti nedidelius užkandžius, tauriuosius gėrimus.

„Visada rekomenduoju „Pušyną“ draugams arba bandau juos prikalbinti važiuoti kartu, Druskininkai netoli, o aptarnavimas ir paslaugos tikrai aukščiausio lygio. Man patinka dar ir idėja, kad aš palaikau verslą Lietuvoje, galiu su darbuotojais lietuviškai pasikalbėti, neturiu jokio poreikio skristi per pusę žemyno,“ - pridūrė vyras, patikinęs, kad dar ne kartą mėgausis Negyvosios vandens bei purvo teikiamais malonumais ir nauda sveikatai.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Inga
2012-10-31 12:05
Buvome vasarą Pušyne - labai gerai pailsėjom, aplinkui tikrai nuostabi Druskininkų gamta, toks grynas oras, viešbutyje irgi labai maloniai aptarnavo, žodžiu buvo super atostogos!