Charakterio testas: kiek gyvūnų matote šiame paveiksle? (foto)

Paveiksle iš viso yra 7 skirtingi gyvūnai, tačiau ne visiems pavyksta juos įžiūrėti. Norite sužinote apie save kažką nauja? Tada skirkite šiam paveikslui 1 minutę. Kiek gyvūnų radote? Kokia tvarka? Kuo daugiau laiko sugaišote vieno ar kito gyvūno paieškoms, tuo silpniau išreikšta viena ar kita jūsų savybė.
 
Jeigu pirmiausiai pamatėte paukštį, tai reiškia, kad esate ryški, dėmesį mėgstanti asmenybė, tačiau jūsų emocijos gali greitai keistis.
 
Krabą dešiniajame kampe pirmiausiai pamato uždaro būdo asmenybės. Jeigu pamatėte jį pirmą (ar vieną iš pirmųjų), greičiausiai esate labai drovus ir neryžtingas.
 
Žirgą pirmiausiai pamato nepriklausomos, laisvę labiau už viską vertinančios asmenybės.

 
Šunelis šiame paveiksle „atsakingas“ už žmogaus gerumą ir rūpestingumą. Tie, kam pavyko jį rasti, neieško gyvenime lengviausio kelio, dėl ko neretai ir nukenčia. Kita vertus, net ir karti patirtis būna naudinga.
 
Jei pamatėte ančiukus – tai reiškia, kad esate kantrūs, užjaučiantys. Kuo greičiau juos radote, tuo labiau esate pasirengę padėti kitiems, nieko nereikalaudami mainais.
 
Delfiną įžiūrėti gali tik kūrybingos asmenybės. Jeigu radote jį greitai, jūsų dešinysis smegenų pusrutulis išsivystęs geriau.
 
Nors šis lokys yra pačiame paveikslo centre, pastebi jį ne visi. Lengviausia tai padaryti sekasi žmonėms, turintiems lyderio savybių.

» Rašyti komentarą