Trys gyvenimo stebuklai

Sakoma, kad yra trys tikri gyvenimo stebuklai – tai sveikata, energija ir grožis. Tai tiesa. Kai esi žvalus, darbingas, pasitempęs, gali nuversti kalnus. Bet būna (ir gana dažnai) – priešingai: jautiesi nuvargęs, išsekęs, subliuškęs, net ilgai miegojęs pabundi sunkia galva ir rūškanas. Darbas atrodo atgrasus. Į veidrodį net nesinori pažiūrėti. Litrais pliaupi deguto juodumo kavą ir energinius gėrimus, tačiau...Tarsi sirgtum, nors medikai tavo pavargusiame organizme ir neaptinka jokios ligos pėdsakų. Kas tai – „tinginio liga“?

Jau gerą dešimtmetį pasaulio medicina pripažino egzistuojant naują susirgimą – tai „lėtinio nuovargio sindromas” (LNS). PSAO tyrimais nustatyta, kad LNS kamuoja apie 50 proc. dirbančių  žmonių! Ir ne tų, kurie plūktųsi „iki devinto prakaito” be atostogų ir laisvadienių. Paradoksalu, bet LNS klesti tarp tų, kurie kasdien ne daugiau kaip 7-8 val. dirba nesunkų fizinį ar psichinį darbą, laikosi normalaus mitybos ir gyvensenos režimo, ilsisi savaitgaliais ir kartą per metus atostogauja.     

PSAO nustatyti LNS simptomai:
• atminties (ypač – trumpalaikės, „kasdienės”) nusilpimas; labai sunku sutelkti
dėmesį; kūrybingumo susilpnėjimas;
• galvos skausmai smilkinių, kaktos srityje (vad. „erškėčių vainikas”);
• gerklės peršėjimas, nosiaryklės gleivingumas, balkšvos apnašos ant liežuvio;
• padidėję, kartais skausmingi kaklo, pažasčių limfamazgiai;
• kartais pasireiškia blauzdų raumenų mėšlungis, sunkumo, sustingimo jausmas galūnėse.  Bepriežastiniai sąnarių skausmai, „sukimas”;
• nemiga naktį arba mieguistumas dieną; miegas nesuteikia poilsio jausmo. Nuolatinis išsekimo pojūtis;
• irzlumas, nenoras imtis aktyvios veiklos, net kai būtina; norint dirbti ar veikti, reikia save verste priversti.

LNS išsivysto dėl trijų priežasčių:
• virusinis lėtinis susirgimas. Dažniausiai tai – herpes, t.y. pūslelinė; pažeidžiamas tarpšonkaulinis nervas, atsiranda bėrimai ant lūpų, gleivinės ir kt. Antroje vietoje – hepatitas, citomegalo virusai. Tokiu atveju LNS pasireiškia, susilpnėjus imuninei sistemai;
• netinkama gyvensena – miego ir normalios mitybos stoka, kenksmingi įpročiai, priklausomybės, organizmo energinių resursų eikvojimas (įtemptas darbas, egzaminai, varžybos, stresai, konfliktinės situacijos, aplinkos tarša ar chemizacija);
• lėtinė liga (širdies ir kraujagyslių, neurologinė, endokrininės sistemos, kraujotakos, lytinės sistemos ir kt.).

Atpažinote savo, artimųjų ar bičiulių bėdas? Jei taip, atėjo metas imtis ryžtingų veiksmų ir įveikti LNS!  Nes fizinė ir psichinė sveikata – Jūsų sėkmės, karjeros ir paprasčiausiai – normalaus gyvenimo garantas.

„Trys viename“

Natūralus vaistas nuo LNS yra! Tai ne laikinai stimuliuojantys, o vėliau dar labiau išsekinantys ir jau nebeveiksmingi įvairaus plauko „dopingai“. Tai oro, kuriuo  kvėpuojame, natūralus, prigimtinis elementas – triatomis deguonis ozonas (O3). Pasaulio medikai ne veltui jam suteikė skambius „gyvybės elemento“, „jaunystės eliksyro“ pavadinimus. Gydymas ozonu kaip koks ypač tonizuojančios kavos gėrimas dar kartais vadinamas „trys viename“. Mat organizmo energinės sistemos atstatymas ozonu stabiliai suteikia 3 rezultatus -  sveikatą (padeda gydyti lėtines ligas, užkerta ligoms ir jų komplikacijoms kelią, naikina virusus), energiją bei darbingumą ir geresnę išvaizdą (pasireiškia atjauninantis, odos, audinių ir kraujo sudėtį gerinantis ozonavimo efektas).
Nustatyta, kad ozonoterapija suteikia tik pozityvius rezultatus.

Liono eksperimentinės medicinos centras (Prancūzija) 2008 m. subūrė grupę tiriamųjų-savanorių, kurie skundėsi LNS. Tyrime dalyvavo 10 žmonių: 5 - intensyviai besimokantys studentai, 5 – vyresnio amžiaus dirbantys žmonės. Būsenai ir darbingumui pagerinti jie ilgą laiką buvo naudoję „legalius dopingus“ – dideles kavos ir stiprios arbatos dozes, energinius gėrimus, tonizuojančius preparatus. Deja, tai padėdavo trumpam. Tyrimo dalyviai skundėsi prasta savijauta, sumažėjusiu darbingumu, apatija, ne kokia sveikata.

10 dienų jiems buvo taikomas gydymo ozonu (ozonoterapija) kursas.

Po ozonoterapijos procedūrų nustatyta, kad:
100 proc. dalyvių pagerėjo sveikatos rodikliai ir miego kokybė (geriau pailsėdavo miego metu, pabudę jautėsi žvalūs ir energingi);
• intelektualinės ir fizinės veiklos rezultatai pagerėjo 60 proc.;
• smegenų, širdies ir bendri organizmo nuovargio rodikliai (po intensyvios darbo dienos) sumažėjo 54 proc.;
• tiriamieji lengviau išlaikydavo stresus, ramiau bei pozityviau elgdavosi konfliktinių, netikėtų situacijų metu;
• dingo apatija, lėtinio nuovargio sindromas, sustiprėjo imunitetas;
• papildomas poveikis -  akivaizdžiai pagerėjo tiriamųjų odos, veido, plaukų išvaizda, siluetas, laikysena.       

Ozonoterapija tiriamiesiems suteikė trejopą naudą -  išgydė esamus virusinius susirgimus (herpes sirgo 4 dalyviai, kraujagyslių liga - 2), sustiprino bendrą sveikatos būklę, pagerino išvaizdą ir „pakrovė“ organizmo energinius resursus taip, kad LNS tapo tik kažkada sapnuotu nakties košmaru.

Oro elemento galia

Kodėl natūralus, gamtinis elementas – ozonas, toks galingas? Medicinos klinikos „Mirameda“ šeimos gydytoja, ozonoterapeutė Sofija Irena Bartašienė teigia, jog ozonas kelis šimtus kartų stipresnis už kitas žinomas antiseptines (dezinfekcines) medžiagas. Nesukeldamas jokio šalutinio poveikio, išskyrus teigiamą, jis organizme sunaikina virusus, galėjusius sukelti LNS. 80 proc. visusų kraujyje išnyksta jau po pirmosios ozono procedūros.
Ozonas efektyviai blokuoja lėtinių ligų egą, apsaugo nuo jų komplikacijų ir galimų, bet dar nepasireiškusių ligų. Taigi vėl galingai veikia prieš LNS.
Ozono procedūros normalizuoja tiek fizinio kūno, tiek nervų sistemos būklę, miegą, energinį organizmo balansą ir darbingumą, valo ir gydo kraujagysles, sąnarius, padeda šalinti nereikalingą riebalų sluoksnį, raukšles. Jis subalansuoja organizmo funkcijas, pagerina savijautą, nuotaiką, kūrybingumą. Ozonas, „gyvybės elementas“, tik suteikia, nieko iš mūsų neatimdamas (priešingai nei „dopingai“). Taigi ir šiuo atveju ozonas nugali LNS!

Šiais ekologinės ir cheminės taršos laikais ozono procedūros – būtent tas natūralus ir stabilus preparatas, kuris Jums padės išlaikyti gyvenimo tempą bei iššūkius. Ir sustiprins sveikatą bei savijautą – ilgam.

Registracija ozonoterapijai grožiui: http://www.ozonoterapija.lt/groziui.php

Registracija ozonoterapijai sveikatai: http://www.ozonoterapija.lt/sveikatai.php

» Rašyti komentarą