Pirmadienio interviu. Marija Šarapova: „Aš niekada nepasitenkinu tuo, ką turiu“

Už tai, kad kažką pasiekiame gyvenime, labai dažnai turime būti dėkingi savo tėvams, tačiau tenka pasistengti ir patiems. Štai ką apie save pasakoja žymioji tenisininkė Marija Šarapova: „Aš nuolat treniruojuosi jau nuo ketverių. Mano gyvenimas – viena sunki treniruotė“.

Marija, šiandien esate viena iš žinomiausių sportininkių pasaulyje. Ar jums patinka jaunos ir didelį pasisekimą turinčios moters įvaizdis?
Kaip jis gali nepatikti? Tačiau žinote, nors ir pasiekiau nemažai, aš niekada nepasitenkinu tuo, ką turiu. Aš ir toliau sunkiai dirbu. Suprantu, kad žiūrint iš šono, atrodo, jog teniso pasaulis – stebuklingas, glamūrinis ir patrauklus, tačiau yra ir kita pusė. Mes, sportininkai, kasdien gyvename rutina – pavyzdžiui, labai anksti keliamės. Būna, draugai eina naktį linksmintis, o aš tiesiog kojų nebepavelku, ir neinu. Negaliu sau to leisti, nes žinau, kad ryte treniruotė ir aš turiu būti puikios formos.

Kas jūsų profesijoje sunkiausia?
Turbūt sezono trukmė – jis tęsiasi beveik 11 mėnesių. Labai sunku visą laiką būti fiziškai ir moraliai pasirengusiai žaisti, savaitė po savaitės, mėnuo po mėnesio rodyti gerus rezultatus ir puikiai jaustis.


Kas jums sporto pasaulyje atrodo patraukliausia?
Kartais man atrodo, kad viskas praeina pro šalį, tačiau po to susimąstau ir suprantu, kad kiekvienais metais atsiranda naujų galimybių, kurių neturėčiau, jeigu, pavyzdžiui, mokyčiausi aukštojoje. Aš daug imu iš gyvenimo. Aš susitinku ir bendrauju su neįtikėtinais žmonėmis, lankausi įdomiose vietose.

Kuo užsiimtumėte, jeigu reikalai su tenisu nesusiklostytų?
Atrasčiau save mados industrijoje.

Ką veikiate, kai turite laisvo laiko?
Praleidžiu jį namuose. Suprantu, skamba nuobodžiai, tačiau kartais man tai yra tiesiog būtina. Man labai patinka tvarkytis, dėlioti daiktus į vietas. Mano gyvenimas, galima sakyti, lagaminuose – aš tai juos susikraunu, tai vėl iškraustau. Pastaruoju metu mokausi gaminti, išbandau savo kulinarinius sugebėjimus su draugais, įsiklausau į jų patarimus. Daug skaitau, žiūriu filmus – žodžiu, darau tai, ką ir daugelis žmonių kiekvieną dieną. Nesu vakarėlių siela. Laisvalaikį labiau mėgstu praleisti maloniose ir tyliose vietose su artimais žmonėmis.

» Rašyti komentarą