Televizinėms reklamoms didžiosios kompanijos išleidžia milijonus. Tačiau ar visuomet verta pasitikėti reklama? Juk kartais mums brukama prekė yra bevertė, tačiau gražiai įpakuota, todėl taip stipriai geidžiama. Taigi šį kartą apie tai, ką reikėtų žinoti moterims, besirūpinančioms savo grožiu, sveikata ir higiena.
Visos puikiai žinome, kad moterų intymioji sritis labai jautri, tačiau noras padėti pačiai sau kartais baigiasi priešingais rezultatais. Ar žinojote, kad net 62% vaginalinių ir genitalinių problemų sukėlėjai yra netinkamos higieninės priemonės? Tikriausiai ne kartą esate mačiusios higieninių įklotų reklamas, kuriose kaip pagrindinis privalumas visuomet išskiriamas “gaivus kvapas”. Šie kvapikliai – tai ne kas kita, kaip cheminės priemaišos, neigiamai veikiančios moters organizmą ir naikinančios natūralią mikloflorą.
Faktas vienas – kuo natūralesnis produktas, tuo jis sveikesnis, todėl prieš perkant higieninius įklotus, visų pirma reikėtų atkreipti dėmesį į kelis aspektus:
- Higieninis įklotas turėtų būti bekvapis. Suprantama, kad gaivus kvapas visuomet malonus, tačiau dirbtiniai kvapikliai gali sukelti alergiją. Be to, visuomet išlieka tikimybė, kad kvapikliai skirti ne maloniam aromatui, o paprasčiausiam nekokybiškų medžiagų kvapo maskavimui.
- Higieninis įklotas turi pilnai sugeri drėgmę į save. Įklotai, kurie sugeria drėgmę, tačiau dalį jos pasilieka išorėje – yra nekokybiški. Išorėje likusi drėgmė sukelia infekcijas, todėl toks įklotas ne tik nepagelbės kritinėmis dienomis, bet ir sukels papildomų rūpesčių.
- Higieniniai įklotai turi praleisti orą. Jei įklotas nepraleis oro, po kelnaitėmis kaupsis drėgmė ir šiluma. Tokioje terpėje sparčiai dauginasi mikrobai, todėl labai tikėtina, kad gali prasidėti įvairūs uždegimai, bėrimai ir alergijos.
- Higieninių įklotų paviršius turi būti natūralus. Tiesiogiai su oda kontaktuojanti medžiaga negali jos erzinti, todėl tie įklotai, kurių paviršius pagamintas iš sintetinių medžiagų – yra netinkami naudojimui.
2014-01-23 15:53