Kasdieninė burnos ertmės priežiūra. Patarimai, kurie leis džiaugtis balta ir sveika šypsena!

Partnerio turinys
Šis turinys inicijuotas projekto partnerio

Balti dantys – nuostabi šypsena. O kai šypsena plati ir pasitikėjimas savimi tampa kasdieniniu drabužiu. Klaidingai galvojama, kad balta šypsena reikalauja daug investicijų. Tikrai ne. Balta šypsena neatsiejama nuo sveikatos, o turėti sveiką burnos ertmę nėra sudėtinga. Paprasčiausiai jai reikia kasdien skirti šiek tiek priežiūros ir to rezultatas – dantys kaip reklamoje.

 

Pirmiausia labai svarbu pasirūpinti kokybiškomis priemonėmis, kadangi tik profesionalus dantų šepetukas leis užsitikrinti, kad nuo dantukų bus pašalinti visi nešvarumai. Geros priemonės, pavyzdžiui, siūlomos čia: https://biomed.lt/lt/65-burnos-higienos-dantu-prieziuros-priemones. Investicijos į priemones tikrai atsiperka, kadangi geras elektrinis dantų šepetukas tarnaus ištisus metus. Žinoma, keičiant jo viršūnėlę. Jeigu turite kabes arba plokštelę, tokiu atveju būtinas ir tarpdančių valymo aparatas, kadangi būtent mažuose tarpeliuose labiausiai kaupiasi maisto likučiai, kurie ir sukelia uždegimus.

 

 

Taigi, kokybiškos priemonės – pirmas žingsnis. O vėliau seka keli įpročiai, kurie padės džiaugtis puikia šypsena.

  • Kasdieninė burnos higiena – būtina. Valyti dantukus reikia du kartus per dieną su specialiomis priemonėmis ir, jeigu pavyks, bent kartą tik su paprasčiausiu vandeniu ir dantų šepetuku. Tokiu atveju galėsite būti ramus, kad Jūsų dantukai bus maksimaliai išvalyti. Papildomai švarai – Waterpik burnos ertmės priežiūros aparatas.
  • Jeigu atsirado uždegimas – jį skubiai reikia gydyti. Pirmiausia išbandykite ramunėlių nuovirus bei skalavimą su druskingu vandeniu. Jeigu nepadeda – laikas pas stomatologą.
  • Kartą per pusę metų reikia ne tik apsilankyti pas specialistą patikrinimui, tačiau taip pat ir pasidaryti burnos higieną. Tai – privaloma. Suprantama, kad naudojant profesionalias priemones namuose jos kur kas geriau išvalo sunkiai pasiekiamas vietas, tačiau specialisto įgūdžiai – aukščiausio lygmens.
  • Žinoma, saikingai vartokite maisto produktus, kurie kenkia dantims. Tai žino visi, tačiau juk taip norisi skaniai pavalgyti.... Na, bent jau sumažinkite tiek, kiek tik galite.
  • Naudokite profesionalias dantų pastas ir skalavimo skysčius. Pamirškite pigias priemones, kurios garantuoja stebuklą. Taip nebūna. Stebuklas bus tik tada, kai reguliariai investuosite šiek tiek laiko kiekvieną dieną. Tokiu atveju burnos ertmė bus sveika, o kai ji sveika – tai ir bus graži.

 

Daugiau patarimų, kurie padės tinkamai pasirūpinti savo burnos higiena, rasite čia: https://biomed.lt/lt/straipsniai/category/16_burnos-higiena.html. Mūsų šypsena atspindi laiką, kurį investuojame į priežiūrą. Leiskite sau atrodyti žavingai!

» Rašyti komentarą