Kaip sustiprinti kraujagysles

Kraujagyslių stiprinimas – užduotis, kuri itin aktuali sergantiems cukriniu diabetu ir vegetacine kraujagyslių distonija, taip pat tiems, kuriuos dėl nuolatinio pervargimo ir streso vargina dažni galvos skausmai. Išbandykite šį receptą!
 
Lygiomis dalimis sumaišykite šias džiovintas vaistažoles: sukatžoles, jonažoles, valerijonų šaknis ir melisų lapus. 2 šaukštus šio mišinio užpilkite 300 ml vardančio vandens, palikite pusvalandžiui, kad pritrauktų, nukoškite. Vartokite po 100 ml 3 kartus per dieną, likus 30 minučių iki valgio. Gydymo kursas – 1 savaitė.
 
Sukatžolės mažina kraujagyslių spazmus, ramina centrinę nervų sistemą, reguliuoja širdies ritmą, mažina kraujospūdį ir cholesterolio lygį kraujyje.

 
Jonažolės padeda atkurti pažeistus audinius, gerina miegą, darbingumą, o kartu su melisomis padeda nervų sistemai susidoroti su sunkiomis užduotimis.
 
Valerijonai ramina nervų sistemą, padeda nuo nemigos, kraujagyslių spazmų, aukšto kraujospūdžio, galvos skausmų ir kitų nervų sistemos sutrikimų.
 
Melisos pasižymi raminamuoju poveikiu, slopina spazmus, padeda sureguliuoti širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą, gerina miegą.

» Rašyti komentarą