Greiti būdai įveikti danties skausmą

Danties skausmas laikomas vienu nemaloniausių ir labiausiai erzinančių – jei išspręsti problemos čia ir dabar nėra kaip, atrodo, kad galima išprotėti. Gerai, jei pašonėj dirba vaistinė ar yra galimybė tuojau pat pakliūti pas odontologą. O jeigu ne? Kaip padėti sau bent iki apsilankymo pas gydytoją?
 
Mėtų arbata
 
Mėtų lapų arbata gali tapti tikru išsigelbėjimu nuo stipraus danties skausmo. Užplikykite stiprią mėtų arbatą ir tiesiog paskalaukite ja burnos ertmę. Skausmo priežasties ji, žinoma, nepašalins, tačiau skausmą vakarui nuslopins.
 
Eterinis gvazdikėlių aliejus
 
Jis pasižymi ne tik nuskausminamosiomis, bet ir antibakterinėmis savybėmis. Galima į pusę litro vandens įlašinti porą lašiukų ir gerai paskalauti burną, arba užlašinti ant vatos tampono ir patrinti skaudamą dantį. Nemalonūs pojūčiai turėtų praeiti labai greitai.
 

Druskos tirpalas
 
Šis metodas – pats paprasčiausias iš visų (juk druskos atsiras kiekvienuose namuose). Tirpalas turi būti šiltas, kad dar labiau nedirgintumėte nervų.
 
Ledas
 
Burnos skalavimas – ne vienintelis kovos su danties skausmu būdas. Apie šį žinoma mažiau, tačiau jis taip pat gana efektyvus. Reikia patrinti ledo kubelį plaštakos dalyje tarp smiliaus ir nykščio. Procedūros trukmė – ne mažiau kaip 5 minutės.
 
Arbatmedžio aliejus
 
Nedidelį vatos tamponą reikia suvilgyti pora lašiukų arbatmedžio aliejaus ir palaikyti ant skaudamo danties. Pakentėkite kelias minutes ir ištraukite vatą – porai valandų skausmą pamiršite.

» Rašyti komentarą