Jausmas, kad už darbą jums moka nepakankamai
Pinigai – tai energija. Bet kuris žmogus gerai jaučiasi tik tada, kai jo žinios, įdėtos pastangos, laikas ir sugebėjimai atsiperka. Jeigu atiduodate daugiau, negu gaunate – reikėtų susimąstyti: gal pagaliau atėjo akimirka prašyti pakelti algą, paaukštinimo arba metas keisti darbą?
Bendravimas tik su savo lyties atstovais
Ką daryti: jeigu moteris ir darbe, ir namuose, ir visur kitur bendrauja tik su kitomis moterimis – nieko iš to gero nebus. Jai būtina vyriška energija. Analogiškoje situacijoje gali atsidurti ir stipriosios lyties atstovai.
Miego, fizinio krūvio trūkumas, lytinis nepasitenkinimas
Ką daryti: jeigu norėjote pradėti lankyti sporto klubą, bet taip ir neprisiruošėte – susiimkite ir įgyvendinkite savo sumanymą. Miegas – taip pat labai svarbus jūsų gyvenimo elementas. Kokybiško poilsio trūkumas skatina nereikalingų kilogramų augimą, neigiamai veikia jūsų fizinę ir emocinę savijautą.
Aplinka
Daug energijos atima žmonės, kurie nuolat skundžiasi savo gyvenimu. Jums atrodo, kad iš jūsų laukiama patarimo, o jį davę tikitės, kad žmogus juo pasinaudos, ir situacija pasikeis. Tačiau taip nenutinka, todėl jūs jaučiate nepasitenkinimą – juk jūsų įdėtos pastangos neatsiperka.
Ką daryti? Stenkitės aptarinėti kolegų, draugų, šeimos narių problemas kaip galima trumpiau, stenkitės atsiriboti emociškai, pamėginkite nukreipti pokalbį į kokią nors neutralią ir jums įdomesnę temą.
Ir dar šis tas: jeigu kažkas jums tūkstantąjį kartą skundžiasi savo vyru, žmona, vaikais, darbu – tai reiškia, kad žmogus nesusidoroja su savo problemomis, ir jam greičiausiai reikia profesionalo, o ne jūsų, pagalbos. Jūs niekuo jam nepadėsite, tik be reikalo eikvosite savo laiką ir energiją.
Negrąžintos skolos, neišmokėtos paskolos
Kad jaustumėtės stabiliai, geriau iš nieko nesiskolinti, gyventi tik iš savo pajamų. Žinoma, situacijų būna visokių – kartais kokį nors daiktą tiesiog būtina įsigyti dabar.
Tačiau jeigu niekas nedega, planuojate stambų ir svarbų pirkinį (automobilį, butą, namą ir pan.), jūs turite būti tikri, kad gaunamų pajamų užteks pragyventi, susimokėti komunalinius mokesčius ir padengti skolas. Apmąstykite, ką darysite, jei pasikeis aplinkybės (pavyzdžiui, jūs arba jūsų antroji pusė neteks darbo). Gal labiau apsimokėtų kas mėnesį atidėti dalį savo pajamų ir taupyti, negu imti paskolą ir mokėti procentus?
Seni ir nebenešiojami rūbai, nudaužyta ir išklaipyta avalynė
Save reikia mylėti ir lepinti. Mus vargina ne tiek seni daiktai, kiek jų keliami pojūčiai. Jeigu jūs kasdien aunatės kiaurus batus (apie šį jų trūkumą niekas nenutuokia, bet jūs juk žinote!), skirkite dalį finansų atsinaujinimui. Apranga ir avalynė turi jus džiuginti.
Įskilę ir apdaužyti indai, akių nedžiuginantys indai ir virtuvės įrankiai
Yra netgi prietaras, kad įskilę indai neša nelaimes, skleidžia neigiamą energiją. Meskite tokius daiktus lauk, negailėkite jų. Jums bus smagiau, jeigu turėsite vieną mylimą akį džiuginantį puodelį, negu dešimt nudaužytų, kuriuos bus gėda kam nors parodyti.
Miegas su vaiku vienoje lovoje
Toks miegas nėra blogybė, bet tik tuo atveju, jeigu lova dalinatės ne nuolat. Miegodami su mažu vaiku jūs bijosite jį užspausti ar kaip nors jam pakenkti, todėl ryte atsikelsite nepailsėję. O ir antroji pusė, dažnai einanti miegoti į svetainę ant sofos, vargu ar ilgai su tuo taikstysis...
Ilgi susirašinėjimai pažinčių svetainėse, taip ir neperaugantys į realius santykius
Per daug neįsitraukite į virtualų gyvenimą, nešvaistykite savo energijos. Užuot ilgai pasakoję apie save pasiūlykite susitikti. Realus susitikimas leis jums apsikeist energija ir daug greičiau pajusti, ar tinkate vienas kitam. Jeigu virtualus bendravimas nepersikelia į realų, nereikia bijoti nutraukti tokių santykių.
Susitikinėjimas su vedusiu vyru/ištekėjusia moterimi
Nereikia sau meluoti, kad darote tai savo malonumui ir nieko iš to žmogaus nesitikite. Išvada paprasta: nelieskite to, kas jums nepriklauso.
Užkandžiavimas priešais kompiuterio ekraną ar televizorių, neskanus maistas
Labai svarbu, ir tai, kokioje aplinkoje mes valgome, ir ką būtent dedamės į burną. Jeigu valgote kur nors bėgdami ar įsitaisę priešais televizorių – greičiausiai jūsų požiūris ir į kitus gyvenimo džiaugsmus bus lygiai toks pat. Keiskite savo įpročius.
Dalykai, vagiantys gerą jūsų nuotaiką ir atimantys energiją (II dalis, pabaiga)
» Rašyti komentarą