Dalykai, kurių būtina atsikratyti iki Naujųjų

@ Pixabay

Kiekvienas žmogus turi savų rūpesčių ir problemų, kurias stengiasi išspręsti iki metų pabaigos, kad skolų ir blogos nuotaikos našta nekliudytų atversti naują gyvenimo lapą. Ko būtina suspėti atsikratyti?

Paleiskite tuos, su kuriais jums ne pakeliui. Pavyduoliai, linkintys pikto, buvę mylimieji ir tiesiog nemalonūs žmonės nepadarys jūsų laimingų. Išmokite jiems pasakyti „ne“ ir atsisveikinkite su jais visiems laikams. Sutikite Naujuosius palikę praeityje viską, ko jums nebereikia, visas nuoskaudas ir priekaištus. Atsikratyti susikaupusio negatyvo jums padės koks nors jūsų pasirinktas ritualas. Ir nesukite sau galvos apie tai, kaip šie žmonės gyvens be jūsų.

Sutikite Naujuosius atnaujinę interjerą. Atsikratykite senų ir nepatogių baldų, susitvarkykite sandėliuką, išmeskite visą susikaupusį šlamštą. Be gailesčio meskite lauk viską, ko jums nebereikia, kuo nesinaudojate. Perstumkite baldus, pasidarykite kosmetinį remontą – tai padės jums jaustis namuose geriau, jaukiau ir patogiau.

Grąžinkite senas skolas. Jei negalite to padaryti – atiduokite bent jau dalį. Pabaikite viską, ką žadėjote, neatidėkite to vėlesniam laikui – taip išvengsite negatyvo, kuris neišvengiamai persekioja, kai ką nors atidedate. Jei ketinote taisyti ar nusipirkti kokį nors daiktą – nelaukite švenčių, padarykite tai dabar.

Įveikite savo baimes. Jei negalite susidoroti su savo fobijomis patys, kreipkitės į specialistus. Atminkite, kad dažniausiai mus gąsdina nežinomybė ir neapibrėžtumas. Ženkite pirmą žingsnį, kad įveiktumėte save, ir pasiekti tikslo jums bus daug lengviau. Baimė kausto žmones, juos slegia ir neleidžia jiems atsiskleisti, tobulėti, judėti pirmyn.


Atsikratykite žalingų įpročių. Jei nuolat vėluojate – kelkitės anksčiau, mokykitės taupyti laiką, racionaliai paskirstyti jėgas. Mesti rūkyti geriau tiesiog čia ir dabar. Nepasiduokite savo silpnumui, ugdykite valią ir kovokite dėl savo sveikatos ir gerovės.

Meskite nemėgstamą darbą. Jei darbe, kuriame praleidžiate didžiąją dienos dalį, nepatiriate teigiamų emocijų, jis jums nereikalingas. Nesilaikykite jo ir nesistenkite savęs įtikinti, kad šis darbas jums labai svarbus. Užsiimkite tuo, kas miela jūsų širdžiai.

Atsikratykite įpročio lygiuotis į kitus. Nesivaikykite grožio ir sėkmės stereotipų, idealų. Eikite savo keliu, pasiekite savo aukštumų ir mėgaukitės savo pačių, o ne jus supančių žmonių, gyvenimu.

Atsikratykite minčių apie tai, kad per mažai uždirbate. Užuot graužęsi, kad nepakanka pinigų, ieškokite kitų būdų užsidirbti. Gal turite kokį nors pomėgį, kuriuo užsiimate laisvu laiku, ir kuris padėtų pagerinti jūsų finansinius reikalus? Tegul jūsų mėgstamas užsiėmimas virsta pelną nešančia mėgstama veikla – tada galėsite dirbti sau ir dėl savęs, patirdami neapsakomą malonumą.

Atsikratykite įpročio žarstytis pažadais, kurių negalėsite ištesėti. Išmokite pasakyti žmonėms „ne“, jei tikrai žinote, kad negalėsite patenkinti jų prašymų. Neieškokite pasiteisinimų, ir nesistenkite būti geri visiems – taip jums neteks gintis, raudonuoti ir ieškoti minutėlės sau, kad galėtumėte nuveikti tai, ko reikia jums.

Nustokite kapstytis savyje. Ir negailėkite savęs. Raskite jėgų judėti pirmyn. Galite praktikuotis prieš veidrodį: žiūrėkite sau į akis ir kartokite, kad esate laimingas, viską turintis ir galintis žmogus. Nerimas praeis, ir jūs galėsite lengviau susidoroti su jūsų kelyje iškylančiais sunkumais.

» Rašyti komentarą