5 neįprasti nėštumo požymiai

Paprastai dauguma moterų žino, kaip atpažinti nėštumą: sunku nepastebėti patinusių rankų ir kojų, stijų ant klubų, pilvo ir krūtinės, ir, žinoma, staigios nuotaikų kaitos. Nėštumo periodu gali nutikti visko, tad labai svarbu, kad visada būtumėte pasiruošę bet kokiems netikėtiems organizme vykstantiems pokyčiams. Na, o pastaruoju metu tokių pokyčiu aptikta dar daugiau. Ar juos žinojote?

  1. Ilgesni plaukai – deja, visai ne ten, kur svajoja visos dailiosios lyties atstovės. Švelnus pūkelis pilvo apačioje neretai virsta storu kailiu, kai kurios moterys pastebi padidėjusį plaukuotumą netgi aplink spenelius. Džiugina nebent tik žinia, kad visa tai yra laikina. Situacija stabilizuojasi po gimdymo arba po maitinimo krūtimi.
  2. Audringos erotinės fantazijos. Daugelis nėščiųjų kruopščiai slepia šį faktą, tačiau praktiškai kiekviena tokiu laikotarpiu bent kartą pasvajoja apie spontanišką ir neįprastą seksą – ir netgi nebūtinai su savo antrąja puse.
  3. Epiliacija bikinio srityje tampa labai komplikuotu procesu. Vienintelė išeitis iš šios keblios situacijos – viltis, kad padės specialistas arba artimas žmogus.
  4. Odos pokyčiai. Daugelio nėščiųjų oda tiesiog neatpažįstamai pasikeičia ir išgražėja – taip nutinka dėl didesnio kraujo pritekėjimo. Vis dėlto tuo gali pasidžiaugti ne visos – daliai dailiosios lyties atstovių dėl hormoninių pokyčių atsiranda paaugliškų spuogų.
  5. Moteris ima jaustis pati gražiausia pasaulyje. Net jeigu pilvas didžiulis, ji tiesiog spinduliuoja seksualumu.
» Rašyti komentarą