Dėl šąlančių kojų bent retkarčiais pasiskundžia daugelis – ir nepadeda nei šiltos kojinės, nei antklodės... Kokios šio reiškinio priežastys ir ką reikėtų daryti?
Kai kurie susitikimai ir pažintys kardinaliai keičia mūsų gyvenimą. Vieni į jį atneša laimės ir džiaugsmo, kiti – išmėginimų ir patirties... Vienaip ar kitaip tie, su kuriais susikerta mūsų keliai, palieka pėdsaką mūsų širdyse.
Su gydytoja Ieva Bogdanovičiūte–Homoudeh kalbamės apie dantų nusidėvėjimo priežastis ir gydymą.
Senatvė ir oro permainos – ne vienintelės sąnarių skausmų priežastys. Su šia problema susiduria ir jaunuoliai, ir netgi vaikai. Ką reikia žinoti apie reumatoidinį artritą?
Krūties vėžys kasmet nusineša daugybę gyvybių. Ši klastinga liga yra dažniausia moterų mirčių nuo vėžio formų priežastis, bet kuo anksčiau liga diagnozuojama, tuo didesnė tikimybė pasveikti.
Lietuvos vaikai – patyčių skatintojai ir aukos, vieni nelaimingiausių pasaulyje, tėvai skiria vaikams mažiau nei 10 minučių per dieną. Panašu, kad auginame liūdną kartą, tačiau viską galima po truputį keisti. Kampanija „Už aktyvias šeimas“ kviečia pradėti spręsti šias problemas nuo šeimų.
Dantų gydymas gali paploninti jūsų piniginę. Daug pigiau ir paprasčiau būtų su dantų problemomis nesusidurti išvis, o tai padaryti galima skirtingais būdais: pasirūpinus gera burnos higiena ir... mityba.
Polas Dogertis parašė jautrų laišką savo dukrai Džils. Ši gimė su Dauno sindromu ir neseniai ištekėjo.
Gamta, apdovanojusi moterį nuostabiu kūnu, gebančiu suteikti pasauliui gyvybę, natūraliai pasireiškia įvairiomis fiziologinėmis būsenomis. Menstruacijos (mėnesinės), kaip natūralus fiziologinis reiškinys vaisingo amžiaus moterims, cikliškai pasikartojantis vidutiniškai kas 4 savaites, nūdienoje neretai tampa iššūkiu. Kaip ir visa, kas natūralu, ...
Parduotuvės siūlo itin gausų pačių įvairiausių dantų šepetėlių asortimentą. Skiriasi jų forma, kietumas, spalvos ir, žinoma, kainos... Kaip nepasimesti šioje daugybėje ir išsirinkti tokį šepetėlį, kuris tiks geriausiai?
Norite pasitikrinti, ar sugebate gerai adaptuotis prie kintančių sąlygų? Tada atlikite šį paprastą testą!
Organizmui perėjimas nuo šiltos vasaros prie šalto rudens – didelis stresas. Kas pasikeičia? Kokių problemų gali kilti? Kaip savimi pasirūpinti, kad išsaugotumėte sveikatą?
Daugeliui dailiosios lyties atstovių turėtų būti pažįstama ši būsena: ašarojimas dėl menkiausio dalyko, vieną minutę jaučiamas laimės, kitą – pykčio proveržis, slegianti įtampa ar nuovargis ir galiausiai kankinantys spazminiai skausmai. Naujausi duomenys konstatuoja, kad net septynios iš dešimties Lietuvos moterų prieš menstruacijas ir jų metu p...
Ši šeima verta pagarbos – ji priėmė likimo mestą iššūkį ir nenuleido rankų. Tegul ji tampa įkvepiančiu pavyzdžiu visiems tėvams, motyvacija, suteiksiančia jėgų sunkiomis akimirkomis.
Trumpa ta mūsų vasara, nors ir dosni vitaminų. Sakoma, kad jeigu vaikas birželį suvalgys bent tris stiklines žemuogių, nesirgs visus metus. Mitas tai ar tiesa? Kaip išsaugoti vitaminus žiemai, kad vaikas nesirgtų: konservuoti daržoves, virti uogienes ar šaldyti sodo bei daržo gėrybes? Atėjus rudeniui, kalbamės su VšĮ „Kretingos maistas“ vaikų m...
Širdies ir kraujagyslių ligas įprasta laikyti vyrų problema. Tačiau moterims jų grėsmė – ne ką mažesnė. Ją sumažinti galima tik pakeitus kai kuriuos įpročius.
Furunkulas (arba šunvotė) – tai gumbelis, atsiradęs dėl plauko maišelio ir šalia esančios riebalų liaukos gilaus pūlinio uždegimo. Jei šunvotės išplinta po visą kūną, prasideda furunkuliozė. Tai labai nemalonus reiškinys, nes jaučiams ne tik skausmas, bet ir diskomfortas dėl išvaizdos: bręstančius pūlinius skauda, po jų lieka randai.
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) informuoja, kad 2015-2016 m. gripo sezonui skirta vakcina „Influvac“, įsigyta už valstybės lėšas, rizikos grupių skiepijimui jau pristatyta į Lietuvą.
Šiltuoju metų laiku prakaitavimas neišvengiamas: mes daugiau judame, būname lauke, dirbame ir sportuojame. Tačiau su prakaitu iš organizmo pasišalina daug gyvybiškai svarbių mikroelementų, ir mūsų savijauta dėl to suprastėja: jaučiame raumenų skausmus, mėšlungį, jėgų stygių ir nuovargį. Jeigu į padažnėjusius mėšlungius dėl magnio (Mg) trūkumo pe...
Pasitaiko skausmų, kuriuos didvyriškai kenčiame metų metus, nes tie skausmai atrodo tiesiog nereikšmingi. Juk kartais lengviau pakentėti, nei keliauti pas gydytojus, ypatingai tuomet, kai net neįsivaizduojame, kokios pasekmės gali būti. Kojų mėšlungis – vienas iš tų simptomų, į kuriuos dažniausiai numojame ranka.
60 sekundžių - tiek laiko paprastai reikia kraujo ląstelei apkeliauti visą organizmą