Kaip įveikti furunkuliozę?

Kaip įveikti furunkuliozę?

Furunkulas (arba šunvotė) – tai gumbelis, atsiradęs dėl plauko maišelio ir šalia esančios riebalų liaukos gilaus pūlinio uždegimo. Jei šunvotės išplinta po visą kūną, prasideda furunkuliozė. Tai labai nemalonus reiškinys, nes jaučiams ne tik skausmas, bet ir diskomfortas dėl išvaizdos: bręstančius pūlinius skauda, po jų lieka randai.

Furunkuliozės priežasčių gali būti labai daug – nuo susilpnėjusio imuniteto ir infekcijos kraujyje iki žarnyno problemų. Bendra tik tai, kad ligą gydyti sunku ir užtrunka ilgai, be to, ne visi šiuolaikiniai gydymo metodai gali padėti.

Tačiau nusiminti nereikia, nes daug kas priklauso nuo jūsų nusiteikimo ir ryžto. Toliau pateikiami tik pačios veiksmingiausios laiko patikrintos priemons, kurios akivaizdžiai pagerina ligonio būklę ir sustabdo nesuvaldomą naujų furunkulų augimą.

 

  • Propolis. Jame itin gausu mikroelementų. Šis produktas didina organizmo atsparumą įvairioms ligoms, įskaitant ir furunkuliozę. Spiritinis antpilas daromas taip: į 250 g degtinės įdedami 2–3 propolio rutuliukai, sandariai uždaroma ir laikoma savaitę sausoje tamsioje vietoje. Vartojama 3 kartus per dieną po 1 valgomąjį šaukštą.
  • Ugniažolė. Šis augalas neblogai valo kraują. Jeigu neturite pasidžiovinę šių vaistažolių, įsigykite vaistinėje ir susismulkinkite (patogiausia kavamale). Vartokite 30 dienų (tuščiu skrandžiu, rytais, pakabindami ant peilio galiuko ir užsigerdami vandeniu).
  • Žuvų taukai. Juose daug vitamino D ir naudingų riebalų, teigiamai veikiančių odos „imunitetą“.
  • Alaus mielės. Tikras B grupės vitaminų šaltinis, be to, skatina furunkulų gijimą.
  • Echinacėja. Daug vitamino C, stiprina imunitetą. Vartoti arbatos arba antpilų/tinktūrų pavidalu (būna vaistinėse).
  • Svogūnai. Susmulkinkite elektriniu smulkintuvu svogūną, užpilkite stikline virinto vandens ir palaikykite porą valandų. Gerkite po 2–3 gurkšnelius triskart per dieną. Kasdien būtina gaminti iš naujo, negalima pasilikti kitam kartui.
  • Gamtinė siera. Parduodama vaistinėse geltonų miltelių pavidalu. Ketvirtadalį arbatinio šaukštelio ištirpinkite stiklinėje vandens, gerkite prieš valgį 3 kartus per dieną (iš viso – 10 dienų). Padarykite savaitės pertrauką ir pakartokite gydymo kursą.
  • Alavijai. Atlaužkite gabalėlį lapo ir suvalgykite. Galite užsigerti vandeniu.
  • Emocijų kontrolė. Sąraše ji paskutinė, tačiau svarbi tiek pat, kiek ir visos kitos išvardintos priemonės. Psichoemocinė būklė daro įtaką ligų vystymuisi (furunkuliozė – ne išimtis). Išmokite atsiriboti nuo svetimų problemų ir negatyvių žmonių.

 

Visos šios priemonės stiprina imunitetą ir įjungia apsauginį mūsų organizmo mechanizmą. Nė vienas iš minėtųjų receptų nėra pavojingas, tad tinka tiek furunkuliozės gydymo, tiek profilaktikos tikslais.

Komentarai (1)

vilius 2015-09-04 17:02
būtina pasitikrinti bendrą sveikatos stovį,nes nėra sergančio organo yra serganti visuma-žmogus